Искам да кажа нещо лично - bg18 е едно докторче от Казанлък, на което толкова много съм му насъбрал, щото ако го срещна - не знам какво ще му се случи. Той е един от хората, които ме изгониха от другия форум със своята злоба и простотии, написани в публичното пространство.

По въпроса с линкa към afera.bg дължа обяснение не на bg18, а на колегите от форума. Първо искам да кажа, че afera.bg е една клоака, която е пълна с измислици и анонимки. Всеки може да си съчини някаква глупост и след това да я публикува анонимно в afera.bg. Нещо подобно се случи и преди 2 години и половина. Някакъв предполагам конкурент на СТС Солар измисли една простотия и я публикува на няколко места. Тогава аз се обадих на съответните WEB администратори и те си почистиха сайтовете. Остана единствено в afera.bg защото явно политиката на ръководството на сайта е да държат на страниците му всякакви анонимни измислици. И тя си стои там оттогава и аз дори бях забравил за нея. Самия факт че bg18 знае за това и че в момента вади тази простотия на показ ме навежда на мисълта, че той може и да е нейния автор. Съдейки и по писанията му против мене в двата форума започвам дори и да си мисля, че това наистина е така.

Нямам никакво намерение да влизам в диалог с него в този форум. Нямам намерение да му отговарям на постингите, нямам намерение и да толерирам провокациите, които той прави. Повече от ясно е, че той е дошъл в този форум с една единствена цел - да предизвиква конфликти, и както виждате - вече я постигна. Поради тази причинa след малко ще затрия всички негови конфликтни постинги и въобще ще залича следите от неговото присъствие. Засега няма да го банвам, за да не заприличам на Ристис, но му отправям последно предупреждение - един единствен конфликтен постинг да напише от сега нататък и ще го банна завинаги като акаунт и като IP адрес.