Ето малко прогрес от моят :

Click image for larger version

Name:	scout-3.jpg
Views:	781
Size:	294.3 KB
ID:	1434 Click image for larger version

Name:	scout-6.jpg
Views:	751
Size:	353.6 KB
ID:	1435 Click image for larger version

Name:	scout-5.jpg
Views:	852
Size:	314.7 KB
ID:	1436

Това ми е първи дървен модел от около 15 години насам, та имаше да си припомням доста неща и техники. Тялото например го налепих за 3 часа. Обаче когато събирах страните се напрвих на прекалено можещ и не го наредих по чертежа и на стапел, а действах на ръка и око само с едно право ъгълче. Съответно се посука... прилично много. И следващите три дни изправях, киснах във вода, варих и тн...

Опашното оперениe също е готово :

Click image for larger version

Name:	scout-1-2.jpg
Views:	750
Size:	332.9 KB
ID:	1437

Обаче, странно за мен теглата дойдоха много на криво /лепено е с medium CA на Great Planes/. Което обаче не е голяма драма, защотo от самото начало моделчето е мислено за "стендово". Тоест не мисля да го обличам и да лети. Ще седи по клечки, макар и по време на сглобяването и все още да го правя като за летящо и да се колебая :)

Click image for larger version

Name:	scout-1-3.jpg
Views:	742
Size:	371.8 KB
ID:	1439

И едно питане -- Носовата част я мисля вече трети ден как трябва да се нареди преди балсата отгоре, но не мога да го изсисля... От облите ребра 'b','c','d' са резнати по ъглите по неясна за мен причина, като на 'd' му липсват петичките. 'а' "виси", 'е' ми идва прекалено тясно... Предполагам, че 'a' и 'b' се залепват заедно, както и 'e' и 'f'

Click image for larger version

Name:	scout-7.jpg
Views:	779
Size:	331.1 KB
ID:	1441 Click image for larger version

Name:	scout-10.jpg
Views:	763
Size:	291.1 KB
ID:	1442 Click image for larger version

Name:	scout-8.jpg
Views:	751
Size:	326.6 KB
ID:	1443

Тези също не знам какво (iи къде) да ги правя

Click image for larger version

Name:	scout-9.jpg
Views:	816
Size:	382.6 KB
ID:	1438