Quote Originally Posted by Bruchpilot View Post
Като чета, наистина много добър самолет се е получил! Пожелавам ти дълго и щастливо да си го караш!
Благодаря за пожеланието, да ти се връща многократно със твой си модел !
Модела все повече започва да ми харесва. Просто с него се прави това което ти се иска за видеозаснемане FPV, и не знам какво още да поискам от него, може би втора камера и пант-тилт. Тази сутрин малко след изгрев слънце направих 1 час и малко във въздуха на два полета по около 30 мин. и малко всеки. Батерията на гопрото ме накара да спра полетите и да се прибера защото нямах как да я заредя на поляната. Карах икономично на малко по малко от 1/3 газ през цялото време, и този път вече като си познавам как се държи модела летях ниско на около 130-150м. височина. Моторите си мъркат на тихи обороти приятно за ухото. Хоризонталната скорост варира от 35км/час до 70км/час според това дали губя, или набирам височина. Строго по хоризонтала модела си държи едно 45-50км/час с тази минимална газ.
Нарязах и няколко откъса от клиповете, и за да ги кача по бързо ги намачках малко. Оригинала отива иначе над 5гб. някъде, и няма как да го кача с фул хд качество от гопрото.