+ Ново Мнение
Страница 1 от 2
1 2 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 12

Тема: Зов за помощ пистата за скоростни модели в гр. Плевен

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    9

    Зов за помощ пистата за скоростни модели в гр. Плевен

    Здравейте съфорумци,искам да ви поканя да направим всички заедно нещо като благотворителна кампания за ремонтирането на пистата за скоростни автомодели в гр. Плевен.Аз лично обикалях по обшини,получавах обещания и резултата е на лице!Пистата се руши!Моля ВИ, нека не допускаме това да се случва.Нека да оставим този състезателен клас в календара и тази година живот и здраве са замирише на скорост.Със задружни усилия ще можем да я ремонтираме,според мен е по-добре отколкото да я изгубим,защото друга няма кой да направи.

    Искам предварително да благодаря на отзовалите се.
    Владимир Гетов Плевен 0878 804 801

  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    71

    Re

    А ше има ли кой да я ползва-вече няколко години в България не се е търкаляло такова чудо.
    Питай големите шефове и заслужилите деятели от федерацията дали и какво мислят за бъдещето на великото минало-скоростни автомодели.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    9

    За какво да ги питам?Те и без състезание си класират учасниците?Вече получих подкрепа от Илия Царски и моделистите от Долна Митрополия .Ако има други желаещи да помагат винаги ще са добре дошли.Ако трябва да чакаме федерацията по-добре да чакаме България да се оправи като държава.
    Владимир Гетов Плевен 0878 804 801

  4. #4
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    80

    RE

    Quote Originally Posted by Владо Янков View Post
    А ше има ли кой да я ползва-вече няколко години в България не се е търкаляло такова чудо.
    Питай големите шефове и заслужилите деятели от федерацията дали и какво мислят за бъдещето на великото минало-скоростни автомодели.
    Ше има ше има ползватели стига да има кой да я реставрира пистата! Първи ще я напъплят тези дето изпапкаха паричките и вместо да си оправим пистата те правиха екскурзионно летуване тук и там говорейки ми назидателно как те работили а аз и някои други не без да ми посочат каква е разликата между мен и тях ама аз ще им я посоча и тя е че аз като си реша не искам пари от БФАМС а на свой гръб отивам където съм решил а те правят точно обратното и след това започват да ми обясняват как трябвало да събираме пари за ремонт на пистата в Плевен и как незнайно се появи и изчезна така наречения от мен Нероден Петко!? А пък тези не знам с какво станали големи шефове ти ги питай Владо защото на мене ми е под достойнството да си хортувам с тях.
    Любен Изворов Прави каквото трябва пък да става каквото ще!

  5. #5
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    71

    Любене,
    Аз ще се радвам ако пистата стане и има кой да я ползва.
    За мене тия годишни класации които се правят от федерацията са смешни и понятието държавен шампионат е лишено от смисъл.Писали там мнайсет кръгове и кръгчета че да излъжат да вземат повече пари от държавата-пълна трагикомедия.Огнян си живее още в миналия век.
    За мене не са това хората които могат да направят нещо за популяризирането и масовизирането на това хоби и е крайно време да си го признаят и да си ходят за да не изглежда федерацията вместо като организация за общественно-полезна дейност като '' ЕТ Филипов''-Враца.Създаването на клубовете беше предизвикано от лъжата че ще има пари и след като се оказа че пари от държавата няма се реши че клубовете са длъжни да финансират федерацията с членски внос и на всичкото отгоре състезателите да плащат един безсмислен лиценз.И какъв беше резултата-изключени клубове и броящи се на пръстите на едната ръка участници в клас.Аз затова и вече не контактувам с тази организация и нямам намерение и да го правя при сегашното положение.
    А скоростните автомоделисти за поредна година не са сред награждаваните на великото и сигурно скъпо закриване на сезона.На мене не ми е ясно какво правите или на какво се надявате все още под тая шапка.
    Съберете се и решете-иначе от умрял писмо....

  6. #6
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    71

    Стягайте бръмчилките че пак ще има Държавно първенство на 16-17 юли в Плевен.
    Моята дизелова жабка е наточена за евентуално появила се конкуренция.
    А др.Филипов като го е сложил в календара значи ще оправи пистата както се случва от години насам.............
    Последна редакция от Владо Янков; 24.01.2011 на 23:14.

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    Nov 2010
    Живее в
    Verona Italia - Ruse Bulgaria
    Мнения
    11

    ok

    Quote Originally Posted by Владо Янков View Post
    Стягайте бръмчилките че пак ще има Държавно първенство на 16-17 юли в Плевен.
    Моята дизелова жабка е наточена за евентуално появила се конкуренция.
    А др.Филипов като го е сложил в календара значи ще оправи пистата както се случва от години насам.............
    Ako imam vazmoznost nepremenno shte doida....I razbirase dano vicko s pistata se opravi.
    Pozelavam vi go...
    Pozdravi.
    Lachezar Yankov
    Verona- IT
    Tel: 00393483814080

  8. #8
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    71

    Владимире,
    Снимай пистата пусни снимките за да видят хората за какво става дума и да преценят за какъв ремонт става дума. И може да се заинтерисуват . След това чия е собственоста ?

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    9

    Г-н Гетов,

    Ако има повече такива момчета като Вас моделизма в България ще продължи да живее.

    ще се опитам да организирам среща с кмета на Плевен и новия председател на федерацията, който е депутат от ГЕРБ, за да предизвикаме намеса на държавата. ще имам нужда от вашата намеса и особено от намесата на з.м.с. Илия Царски, защото без минало няма бъдеще.

    ще ви информирам предварително за всичко около ремонта на пистата. Смятам, че с общи усилия нещата могат да се получат.

    С Уважение ! Огнян Филипов
    Владимир Гетов Плевен 0878 804 801

  10. #10
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Някои хора ще бъдат употребени за лична сметка на други хора.
    Ролите май са ясни- жалко за ентусиазма на младежа.

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Скоростни автомодели
    от Metalstar във форум: Други автомодели
    Replies: 94
    Последно мнение: 15.08.2017, 19:13
  2. Моделистите от Плевен
    от muns във форум: Събития
    Replies: 107
    Последно мнение: 07.04.2013, 08:37

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен