+ Ново Мнение
Страница 1 от 2
1 2 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 11

Тема: buggy ranger

  1. #1
    Потребител Аватар на boqn
    Регистриран
    Nov 2010
    Живее в
    plovdiv
    Мнения
    65

    buggy ranger

    искам да попитам някой има ли buggy ranger и ако има някой да каже какво мисли за него 6тото аз 6те си взимам скоро такова http://www.conrad.de/ce/de/product/2...archDetail=005 и как е за начинае6т поздрави

  2. #2
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    Здравей.Аз нямам такова ,но по описанието си мисля че е с четков мотор.Имам модел с четков мотор и ще ти призная, че при мен четките свършват на всеки 4-5 пускания или около час и половина работа с литиево-полимерна батерия.Лошо няма, но четки отделно няма в магазина от които пазарувам,което значи на всеки 2-3 дена нов мотор....Има вариант сам да си правиш четки,ако мотора позволява замяна...Най вероятно ще се наложи да подмениш и сервото,понеже не видях да пише ,че е с метални редуктори, а това също е важно. Но стига съм писал,нека ако някой има преки впечатления ти отговори.Ако пък няма такива каквото мога ще помогна.

  3. #3
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Също така е добре да погледнеш цените на резервните части. Едва ли ще ти е приятно за едни главини да дадеш 30 евро
    Неделчо Брънчев

  4. #4
    Потребител Аватар на boqn
    Регистриран
    Nov 2010
    Живее в
    plovdiv
    Мнения
    65

    Quote Originally Posted by Nikolay View Post
    Здравей.Аз нямам такова ,но по описанието си мисля че е с четков мотор.Имам модел с четков мотор и ще ти призная, че при мен четките свършват на всеки 4-5 пускания или около час и половина работа с литиево-полимерна батерия.Лошо няма, но четки отделно няма в магазина от които пазарувам,което значи на всеки 2-3 дена нов мотор....Има вариант сам да си правиш четки,ако мотора позволява замяна...Най вероятно ще се наложи да подмениш и сервото,понеже не видях да пише ,че е с метални редуктори, а това също е важно. Но стига съм писал,нека ако някой има преки впечатления ти отговори.Ако пък няма такива каквото мога ще помогна.
    колега пи6и о6те 6тото аз за парви пат 6те взимам такава коли6ка никога не сам карал коли4ка с спеед

  5. #5
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    какво друго да ти кажа....в комплекта няма батерия и зарядно...По добре прегледай моделите на който пише brushless...примерно това http://www.conrad.de/ce/de/product/2...NGA-BL-4WD-RTR ...но имай в предвид че зарядно и батерия може да ти струват колкото самия модел.
    Николай

  6. #6
    Потребител Аватар на boqn
    Регистриран
    Nov 2010
    Живее в
    plovdiv
    Мнения
    65

    Quote Originally Posted by Nikolay View Post
    какво друго да ти кажа....в комплекта няма батерия и зарядно...По добре прегледай моделите на който пише brushless...примерно това http://www.conrad.de/ce/de/product/2...NGA-BL-4WD-RTR ...но имай в предвид че зарядно и батерия може да ти струват колкото самия модел.
    благодаря че ми даде инфо този модел не сам го забелезал че е с brushless

  7. #7
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Най-добре ела на някоя от съботните ни сбирки, да видиш на живо такива модели, а не само по картинки да избираш.
    Неделчо Брънчев

  8. #8
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    Така наистина е най добре!Ще видиш как вървят моделите и ще придобиеш представа какво искаш.
    Николай

  9. #9
    Потребител Аватар на boqn
    Регистриран
    Nov 2010
    Живее в
    plovdiv
    Мнения
    65

    Quote Originally Posted by de_kata View Post
    Най-добре ела на някоя от съботните ни сбирки, да видиш на живо такива модели, а не само по картинки да избираш.
    аз сам я виждал пистата в труд аз живея в труд и сам ги виждал стампеде и руслер карал сам единия стампеде

  10. #10
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Какво стана, избра ли си модел?
    Неделчо Брънчев

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен