+ Ново Мнение
Страница 2 от 30
ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 12 ... ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 11 до 20 от общо 300

Тема: Моделистите от ГАБРОВО

  1. #11
    Заслужил Автор Аватар на steysi_gb
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    239

    Quote Originally Posted by mmfsr View Post
    Втората снимка е от едно откриване на сезона с агне и сняг на язовир Синкевица мисля 83г.
    Бараките бяха читави още и се яде и пи яката -греехме се на метанол и аз бях огняр.
    Божо защо не се регистрира.
    Да , така е ,бараките наистина ги няма.....Но какво пречи яденето и пиенето да се спретне отново...?.Едва ли Председателят на "Спорт модел клуб-Габрово" да е забравил рецептата за шпекована телешка глава...завита в две шкембета...с бяло вино....
    Станислав Христов

  2. #12
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Лигите ми започнаха да капят.

    Спорт модел клуб Габрово е възроден в пълното му величие, а това включва и организиране на състезания на негова територия, заедно с присъщите към тях сбирки, напивания, чевермета и всичко останало както си му е реда.

    На самолети и хеликоптери не знам дали му разбирам достатъчно, но на напиването и оливането ще се представя добре.
    Росимир Матеев

  3. #13
    Заслужил Автор Аватар на steysi_gb
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    239

    Quote Originally Posted by Mateev View Post
    Лигите ми започнаха да капят.

    Спорт модел клуб Габрово е възроден в пълното му величие, а това включва и организиране на състезания на негова територия, заедно с присъщите към тях сбирки, напивания, чевермета и всичко останало както си му е реда.
    Повод -има.Менюто е уточнено....Остава само датата
    Станислав Христов

  4. #14
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Дайте дата и бившите от клуб Габрово живеещи в Плевен ще пристигнат и то с модели освен другото.
    Общите ни неща не са от вчера - да не забравяме ,че и жената на Йоско е от Плевен и Антон си е 1/2 плевенчанин

  5. #15
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Ами още тази година ще гледаме да организираме нещо неофициално, но пък за това - разкошно. Нещо като Авиошоуто в Казанлък, но да е за всички - Авио, Авто и Корабо. За откриване на сезона не сме готови, но за закриване (някъде септември-октомври) мисля че ще успеем. Нека да почистим язовира и да се поогледаме за голяма поляна наоколо (има 2-3 потенциални). Останалото е само въпрос на организация и мерак (а него го има в изобилие).
    Росимир Матеев

  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    гр.Трявна
    Мнения
    3

    И ние сме с вас

    Моделистите от Трявна бивши и настоящи също сме с вас.Само се обаждаите по отрано.С голямо желание ще се присъединим в редиците на клуба.

  7. #17
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    Д Е М О Н С Т Р А Ц И Я на моделните спортове

    Спорт Модел клуб Габрово кани всички желаещи на
    Д Е М О Н С Т Р А Ц И Я
    на моделните спортове

    На 17.04.2010 година от 10:00 часа в двора на XII СОУ "Отец Паисий" град Габрово, Спорт Модел Клуб – Габрово ще проведе демонстрации на моделните спортове – авиомоделизъм, автомоделизъм и ракетомоделизъм, както и импровизирана изложба на корабни модели. От 14:00 часа същия ден на язовир Синкевица, кв. Гачевци ще има демонстрация с корабни състезателни модели.
    УС на СМК Габрово най-учтиво
    Ви кани да посетите събитието

    Забележка: При лоши метеорологични условия (силен вятър или дъжд) демонстрацията ще бъде отложена. УС на СМК

    Програма


    10:00 – 10:10 Откриване с изстрелване на фоеверки
    10:10 – 10:50 Демонстрационни полети с RC хеликоптери
    10:50 – 11:10 Демонстрационни полети с RC самолети
    11:10 – 11:20 Изстрелване на ракетни модели
    11:20 – 12:00 Демонстрация с RC авто модели

    10:00 – 12:00 Изложение на спортни модели
    12:00 Финал с изстрелване на фоеверки

    14:00 – 16:00 Демонстрационни стартове със спортни корабни модели на язовир Синкевица, кв. Гачевци
    Димитър Пенев

  8. #18
    Заслужил Автор Аватар на steysi_gb
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    239

    При идеални метеорологични условия и голям зрителски интерес ,на обновената база на яз."Синкевица"бе проведена първата открита тренировка на корабомоделистите от " Спортмоделклуб Габрово".В демонстрацията се включиха з.м.с Алтимир Воденичаров,Антон Антонов,Д.Пенев,Христиан Христов и др.
    http://www.vbox7.com/play:50b89058
    Станислав Христов

  9. #19
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Хайде, пуснете още нещо!

  10. #20
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Ами имаше и малко екшън, но не знам дали някой успя да го снима. При демонстрацията на 3D полет от Христо Христов с един T-Rex 600 акумулатора изхвърча и се удари в перките заедно с капотажа. Последва един така да се каже контролиран краш. Не беше чисто падане като камък, но и не беше приземяване с авторотация. По-скоро нещо по средата. Всички важни компоненти на хелито останаха здрави, включая и перките и опашката. Двете страници обаче се строшиха заедно със ските.

    Всичко останало си мина по план и стана голямо шоу.
    Росимир Матеев

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен