+ Ново Мнение
Страница 2 от 2
ПърваПърва 1 2
Визуализирани са от 11 до 15 от общо 15

Тема: YOKOMO

  1. #11
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Ето една интересна идея, как да монтираш светлините на купето и да не ти се налага всеки път да свързваш конектори
    Неделчо Брънчев

  2. #12
    Потребител Аватар на boqn
    Регистриран
    Nov 2010
    Живее в
    plovdiv
    Мнения
    65

    Quote Originally Posted by de_kata View Post
    Нека пак да се похваля с новото ми моделче. Това е една он роуд количка която смятам да тунинговам, докато не почне да се разпада по пътя.
    В началото беше така:

    малко е мръсна но...

    това е мотогрупата с която пристигна мотор и контролер LRP.

    Четковото моторче беше доста мощничко, но на мен това не ми стигна, за това му сложих безчетков мотор, който е приблизително 4-5 пъти по-мощен от стария.

    Контролера е турниги 60А а моторчето е това http://www.hobbycity.com/hobbyking/s...idproduct=6667 . Разбира се, за да има още по-голяма скорост, избрах три клетъчна полимерка.


    Утре предстоят тестове с новата мотогрупа


    Нделчо ти колко колички имаш като гледам в форома мта 4 бъги рустлер и това мойе ли ако има6 за продажба няква офф роад ка 150 да е без приемник и дистанционно но да е с мотор 540 и спеед

  3. #13
    Потребител Аватар на boqn
    Регистриран
    Nov 2010
    Живее в
    plovdiv
    Мнения
    65

    Quote Originally Posted by de_kata View Post
    Нека пак да се похваля с новото ми моделче. Това е една он роуд количка която смятам да тунинговам, докато не почне да се разпада по пътя.
    В началото беше така:

    малко е мръсна но...

    това е мотогрупата с която пристигна мотор и контролер LRP.

    Четковото моторче беше доста мощничко, но на мен това не ми стигна, за това му сложих безчетков мотор, който е приблизително 4-5 пъти по-мощен от стария.

    Контролера е турниги 60А а моторчето е това http://www.hobbycity.com/hobbyking/s...idproduct=6667 . Разбира се, за да има още по-голяма скорост, избрах три клетъчна полимерка.


    Утре предстоят тестове с новата мотогрупа


    Нделчо ти колко колички имаш като гледам в форома мта 4 бъги рустлер и това мойе ли ако има6 за продажба няква офф роад ка 150 да е без приемник и дистанционно но да е с мотор 540 и спеед само питам

  4. #14
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Че аз постоянно ги сменям, сега имам в наличност три колички- МТА4, бъгито ЕВ4 и един фиш. Ако искаш, фиша го продавам. Ако си заинтерисован ми пиши на ЛС
    Неделчо Брънчев

  5. #15
    Потребител Аватар на boqn
    Регистриран
    Nov 2010
    Живее в
    plovdiv
    Мнения
    65

    Quote Originally Posted by de_kata View Post
    Че аз постоянно ги сменям, сега имам в наличност три колички- МТА4, бъгито ЕВ4 и един фиш. Ако искаш, фиша го продавам. Ако си заинтерисован ми пиши на ЛС
    Може ли снимки да жидя и колко пари 6тото аз смятам да си зимам като на бобо стампеде

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен