Привет!
Нов съм във форума и предварително искам да се извиня ако въпроса ми не е на точното място, или ако е много далеч от целта на този форум.
Имам една стара, но перфектно реставрирана количка с педали от соц. времето (Москвич). Имам също така син на година и седем месеца за който бих желал да преправя количката към такава с ел. задвижване и дистанционно управление. Тъкмо да си запълня свободното време през зимните месеци.
Разгледах различни китове за E-scooter-и, е-bike-ове които идват с различни по мощност мотори и контролери. Мога да импровизирам и с нещо по-просто като задвижване от акумулаторен винтовер да кажем.
Разгледах също така и комплекти от дистанционни и контролери към тях. Въпроса ми е има ли как да "свържа" двете системи така че да сработи.
Търся съвет преди да хвърля някакви пари за части които има вероятност да не сработят.
Обмислях и варианта да ползвам готова система от тези пластмасови китайски детски джипчета които нашумяха последните няколко години, но искам нещо 1 идея по-бързо от тях и по-солидно предвид теглото на металната количка и детенцето.
Отворен съм и към други идеи.
Благодаря предварително!