+ Ново Мнение
Страница 5 от 5
ПърваПърва 1 2 3 4 5
Визуализирани са от 41 до 43 от общо 43

Тема: От началото до края(а той няма стигане)

  1. #41
    Автор Аватар на deso_1975
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    110

    От инструкциите на хеликоптера трябва да видите кое от трите серва за управление на апарат- наклонителя се слага на канала на елероните(aileron), кое на елеватора(elevator) и кое на общата стъпка (pitch) ,и да сте ги свързали на това място на приемника. Запомнете кое серво за коя команда е, или си ги надпишете. Помага в последствие при настройката.
    Сега трябва да намерите в главното меню на апаратурата подменюто за избор на модел-дали ще е самолет или хеликоптер. И хелито е победител-избирате хеликоптер!!!
    След тов отивате в менюто за избор на начин за управление на апарат-наклонителя и избирате този за вашият хеликоптер- трябва да го пише в инструкцята на хелито.
    За почти всички сегашни хелита той е с три серва и 120 градуса.
    Сега пак едно:
    МНОГО ВАЖНО!!! ВИНАГИ ПЪРВО СЕ ВКЛЮЧВА ПРЕДАВАТЕЛЯ, А СЛЕД ТОВА ПРИЕМНИКА!!!
    И обратно:
    МНОГО ВАЖНО!!! ВИНАГИ ПЪРВО СЕ ИЗКЛЮЧВА ПРИЕМНИКА, А СЛЕД ТОВА ПРЕДАВАТЕЛЯ!!!
    СИГУРНОСТТА ПРЕДИ ВСИЧКО ( клипчета в нета с пострадали от хелита колкото искаш).
    Последна редакция от deso_1975; 12.02.2013 на 11:07.
    Десислав Илиев
    Не започвайте - всичко това води до пристрастяване.
    0884 736 082; 0896 45 19 89

  2. #42
    Заслужил Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Мнения
    277

    Темата има ли продължение?
    Румен Драганов

  3. #43
    Наблюдател
    Регистриран
    Dec 2014
    Мнения
    1

    HCW537

    (predvaritelnite mi izvineniq no nqmam kirilica na kompiutura)

    Iskam da pomolq za pomosht .. Ot Stara Zagora sum. Minalata zima si zakupih helikopter koito ne e koi znae kakvo .. modela e ''HCW537 4 Chanels'' na distancionnoto za upravlenie pishe 2.4G. Tova za koeto iskam da se dopitam e kak moga da go opravq ? Imam problem, dano nqkoi uspee da razbere tova koeto obqsnqvam zashtoto nqma da e lesno ! V ustroistvoto na helikoptera ima beli plastmasovi zubci, gledah chastite no 1-vo nqma kak da gi namerq i 2-ro tazi chast koqto mi trqbva ne q vidqh. Znachi .. ima dve golemi shaibi sus zubci koito sa edna nad druga i oshte dve miniatiurnichki koito se zahvashtat za zubcite na golemite, ednata malka se zacepva s dolnata golqma shaiba a drugata malka se zacepva s gornata golqma. Problema e che ednata ot miniatiurnite se zagubi i v momenta rabotqt samo gornite dve perki na helikoptera. Problema mi e che choveka ot koito go zakupih otvarq samo po praznicite (toi izvurshvashe i remonti) no razbrah che tazi godina nqma da go ima. Ako na nqkoi mu e poznat modela i moje s neshto da pomogne shte sum super super super blagodaren ! Eto vi i kartinka kak izglejda helikoptercheto koeto e edna pedq - http://img.dxcdn.com/productimages/sku_237851_8.jpg

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен