Заключена тема
Страница 1 от 2
1 2 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 14

Тема: Най-добра снимка или клип от Казанлък 2010

  1. #1
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Най-добра снимка или клип от Казанлък 2010

    Напомням на всички, че все още има една награда от пролетното авиошоу в Казанлък, която чака някой да я спечели.

    Наградата е: iCharger 208B 350W 8s Balance/Charger
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...idProduct=9005

    Наградата ще бъде дадена за най-добра снимка или клип от пролетното авиошоу в Казанлък.

    Първоначално обявените правила бяха следните:
    1. Участвуват само снимки или клипове от тазгодишното шоу в Казанлък
    2. Участвуват само снимки или клипове, публикувани във форума МОДЕЛИСТ BG
    3. Победителя се определя от посетителите на форума чрез гласуване в специално създадена за целта анкета
    4. Всеки един регистриран потребител на форума има право на 1 глас. Не се допускат 2 регистрации на един и същи човек.

    Получих много лични съобщения с допълнителни въпроси, на базата на които обявявам следните допълнителни правила и информация:
    1. Снимките или клиповете ще се публикуват в тази тема, в която пиша в момента.
    2. Всеки един регистриран потребител на МОДЕЛИСТ BG има право да публикува до 3 снимки или клипа.
    3. Крайния срок за публикуване е 31.03.2010 г. 23:59 ч.
    4. Всички регистрирани потребители ще бъдат подсетени да публикуват най-добрите си снимки с лично съобщение (и автоматичен E-Mail).
    5. Не се признават публикации във форума modelistika.com. Не се признават публикации в други теми на нашия форум. Признават се само публикации в текущата тема.
    6. Снимките се публикуват в открит вид и трябва да са с размер 800x600. Допълнително може да се публикува и иконка на същата снимка с размер 1280х960 или 1280х1024.
    7. Всяка публикувана снимка трябва да има заглавие и/или коментар от няколко думи.
    8. Аз ще добавя към заглавието или към коментара пореден номер в червено. Гласуването ще става по този номер.
    9. След изтичане на срока за публикуване ще създам специална тема-анкета, в която ще се гласува за най-добрата снимка или клип. Ако снимките са много и надхвърлят възможностите на форума за организиране на анкета, ще обявя явно гласуване посредством постинги в специална тема.
    10. За да се гарантира, че никой няма да гласува 2 пъти, изрично ще се контролират потребителите по име, мейл, IP-адрес и въобще по всяка една информация от профила, която позволява да се детектират двойни регистрации.
    11. За да се гарантира, че никой няма да забрави да гласува, на всички регистрирани потребители ще бъдат разпратени лични съобщения (и автоматичен мейл) с молба да гласуват. Все пак да не се забравя, че гласуването е по желание и който иска, може да не гласува.
    12. Наградата задължително ще бъде дадена на някого, дори и ако той е единствения участник с една единствена снимка или клип.

    Надявам се с това да съм отговорил на всички въпроси от личните съобщения. Ако има нови въпроси, не цапайте темата. Пращайте ми ги в ЛС и аз ще отговоря в този постинг.

    Приканвам всеки, който е бил на шоуто, да публикува поне една снимка или клип. Това може да е хубав модел, или полет, или интересно събитие, или панорамна снимка, или каквото и да е друго. Може пък точно вашата снимка или клип или коментар да бъдат харесани от останалите посетители и да събере най-много гласове.

    Няма да крия от вас, че спонсорството на авиошоуто и тази допълнителна награда са с цел популяризиране на този форум. Така че ако вие не сте присъствали на шоуто, можете да подсетите вашите приятели, които са присъствали, да се регистрират и да публикуват някоя снимка.
    Росимир Матеев

  2. #2
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Скапа ми се фотото точно на Казанлък и тъй като все някой трябва да почне да качва снимки - качвам единствените си две снимки. Ще наблегна на коментара.



    Номер 01 - Вижда се 50г. младеж да държи моделче (по плевенски-делфин) в равното казанлъшко поле, с уста му газ даваше и за полет го стягаше.




    Номер 02 - Самият младеж в цял си вид- полуобръснат, леко олисял и с непълен комплект зъби.

    Това обаче не пречи на ентусиазма и на желанието за самолети и кораби.

  3. #3
    Потребител Аватар на Svetoslav
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    172

    Ето и две снимки от мен:



    Номер 03 - В Казанлък се препъвахме във всякакви видове летящи обекти.




    Номер 04 - А това чудо на техниката и технологиите се намираше на капака на колата на Станимир от СТЕЛДИ.
    Светослав Матеев

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    Kazanlak
    Мнения
    37

    конкурса

    От мен три снимки с най хубавите моменти, запечатали това събитие:



    Номер 05 - Сами можете да се убедите колко хора присъстваха и пускаха модели с най-голям кеф




    Номер 06 - И разбира се банкетната част вечерта, която премина отлично (за някои до сутринта)




    Номер 07 - Tомболата с големите награди - на това момче от Козлодуй му пожелаваме догодина пак да доиде с хеликоптера, но вече летящ.

  5. #5
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Quote Originally Posted by Svetoslav View Post
    Искам да изкажа възторга си от тази снимка! Светослав е успял да снима моделите на малката ни, но сплотена "тайна" група "PlovdivHeliTeam", представлявана от трима пловдивски моделисти, като сред тях е и моя милост. Въпросната група от трима човека дойде със 7 модела и си тръгна с 8.

    Светославе, БЛАГОДАРЯ ТИ за тази снимка. На нея е и моят Як-54 и това е неговата най-добра снимка, правена до момента! (поне на мен ми харесва най-много)
    Георги Русинов

  6. #6
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Това е клипчето, което снимах от борда на тренера ми. Правих го събота следобед и вятъра беше доста, то си личи.
    Обработката и качване в тубето е на Михаил Вълчев.
    Като се науча да монтирам, може да правя и по-добри.



    Номер 08 - Въздушен клип от Николай Попов.

  7. #7
    Автор Аватар на deso_1975
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    110



    Номер 09 - Наистина трябва да се види на живо.




    Номер 10 - Само част от участниците в боя.




    Номер 11 - А случилото се тука не го пожелавам на никого, но е част от нашето хоби.
    Последна редакция от deso_1975; 27.03.2010 на 21:23.
    Десислав Илиев
    Не започвайте - всичко това води до пристрастяване.
    0884 736 082; 0896 45 19 89

  8. #8
    Наблюдател Аватар на noxlon
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    22

    А това е карач. Е има малко проблеми с апаратурата, ама го кацна.

    Click image for larger version

Name:	казънлък6.jpg
Views:	1312
Size:	176.0 KB
ID:	866
    Номер 12

    Click image for larger version

Name:	казънлък7.jpg
Views:	1134
Size:	169.2 KB
ID:	865
    Номер 13

    Click image for larger version

Name:	казънлък.jpg
Views:	937
Size:	192.8 KB
ID:	867
    Номер 14

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    29

    Хайде и от мен 3 кадъра.


    Номер 15 - Фигура "Пирон в кисело мляко" Дори и на най-добрите се случва, в последствие да се приземят по гръб



    Номер 16 - Добре, че тревата беше предварително окосена :)



    Номер 17 - Един кадър на нощен Казанлък от височко. Жалко само, че е далече от идеята на конкурса

    Успех на всички участници!
    Последна редакция от Wish_Mastera; 31.03.2010 на 19:27.

  10. #10
    Заслужил Автор Аватар на Penev
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    439

    Click image for larger version

Name:	CAM_0067.jpg
Views:	958
Size:	161.8 KB
ID:	875

    Номер 18 - Един професионален моделист, амбициран да смачка като въшки всички депронки.
    Няколко от неговите знаменити фрази ще се запомнят като легенди от тазгодишното шоу.
    Димитър Пенев

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Replies: 13
    Последно мнение: 28.02.2015, 13:00

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен