+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 3 от общо 3

Тема: SPEKTRUM DX5e - проблем

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Apr 2013
    Живее в
    Novi pazar
    Мнения
    2

    SPEKTRUM DX5e - проблем

    Здравейте казвам се Иван и нищо не разбирам от моделистика , затова се надявам някой от Вас да ми помогне . Спечелих лодка за захранка на търг от ebay-я с апаратура Spektrum DX5E и приемник AR500 , разколачихме я с едно момче от форума защото имаше неща които искам да преправя и докато я настройвахме установихме че сигнала чезне , приемника гасне после като светне почва да мига , и това на не повече от 2-3 м предавател - приемник . Как мога да разбера от предавателя ли е , от приемника ли е , отслабена връзка някъде по кабелите ли е ? Да ме насочите има ли някой който се занимава с такива и подобни на моя проблем неща , да дам да я преслуша и да видим какво ще каже . Благодаря ви предварително

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Виж дали захранването на приемника ти е стабилно. Не бива да пада под 4,5V при пълен товар. Звучи ми като пад на напрежението...
    Георги Русинов

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    Apr 2013
    Живее в
    Novi pazar
    Мнения
    2

    Ами май ще се окаже от единият спийд който е дал фира според компетентно лице и сега се оглеждам за два еднакви спийда да видим дали ще прави пак така след подмяната им .

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен