+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 4 от общо 4

Тема: Лебедински-Шампионски авиомодели

  1. #1
    Наблюдател Аватар на Спортен клуб "Моделисти"
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    22

    Лебедински-Шампионски авиомодели

    Лебедински-Шампионски авиомодели
    Прикачени файлове
    СПОРТЕН КЛУБ "МОДЕЛИСТИ"-ПЛОВДИВ

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Господа от клуб "Моделисти", приемете поздравленията ми за редките книги, които публикувате!

    Те са ценни сами по себе си, но информацията в тях е била актуална преди 40 години. Днес тази информация е почти безполезна. Не го приемайте негативно!!!
    В 21-ви век сме и технологиите се променят всеки ден, дори всеки час.
    Аз мисля, че ще бъде по-добре ако публикувате старите издания в отделна тема, а тези, които са нови и актуални - в друга. Така на начинаещите ще им бъде по-лесно да отсяват нужното.
    Моля, ако администраторът прецени, че изказването ми е неумесно, да го заличи!
    Георги Русинов

  3. #3
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Аз приветствувам публикуването на всяка една книга - както стара, така и нова. Не се знае кой посетител на форума от каква информация се нуждае. Проблема не е във възраста на книгите, а в тяхното класифициране. Когато във форума се появят няколко стотин или няколко хиляди книги, ще е много трудно човек да намери точно това, което му трябва. И тогава ще трябва да потърсим начин за тяхното организиране.
    Росимир Матеев

  4. #4
    Наблюдател Аватар на Спортен клуб "Моделисти"
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    22

    Quote Originally Posted by ajcinema View Post
    Господа от клуб "Моделисти", приемете поздравленията ми за редките книги, които публикувате!

    Те са ценни сами по себе си, но информацията в тях е била актуална преди 40 години. Днес тази информация е почти безполезна. Не го приемайте негативно!!!
    В 21-ви век сме и технологиите се променят всеки ден, дори всеки час.
    Аз мисля, че ще бъде по-добре ако публикувате старите издания в отделна тема, а тези, които са нови и актуални - в друга. Така на начинаещите ще им бъде по-лесно да отсяват нужното.
    Моля, ако администраторът прецени, че изказването ми е неумесно, да го заличи!
    Значи,няма смисъл да се пишат книги.Към момента на издаване на една книга всичката информация в нея можем да я категоризираме,като "ОСТАРЯЛА"- от идейният проект до издаването могат да изминат 5 години!
    Няма такова нещо като "ОСТАРЯЛА" информация.Да не забравяме ,че всичко ново е добре забравено старо.

    П.П. Все едно да кажа на баща си,че е бил актуален преди 40 години............дали няма да ми извърти някоя летва в главата
    СПОРТЕН КЛУБ "МОДЕЛИСТИ"-ПЛОВДИВ

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен