+ Ново Мнение
Страница 2 от 3
ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 11 до 20 от общо 25

Тема: Turnigy 9XR Transmitter

  1. #11
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    ... както писах по-горе реда на каналите може да се сменя, НО това не се отразява на моделите! Трябва изцяло префлашване с кадърна версия. Струва ми се че насипването на същия софтурер, но само със сменен ред на каналите няма да реши проблема. Стоковия софт е бъгав! Дано да не съм прав
    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

  2. #12
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2014
    Живее в
    Карлово
    Мнения
    17

    При индивидуално въвеждане в миксерите (5/11) си става както трябва.
    Аз намерих доста написано в чужди форуми, там това не го смятат за бъг, имам предвид промяната в миксерите.

  3. #13
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    Незнам кой не го смята за бъг, при положение, че не работи както би трябвало да работи. Производителя ли ? Може и като катализатор на мисловна дейност да го изкарат. Софтуера го насипаха дори без да споменат от къде го крадат - едно тенкю не написаха на разработчиците.
    Щом имаш опция в главното меню, която да ти определя последователността на "попълване" на каналите от шаблон, то тя трябва да работи. Както е в er9x...
    А ако са имали нещо конкретно впредвид това да не работи както се очаква, аз оставам в очакване мистерията да бъде разкрита най-сетне, ама надали

    И така, може да ползваш шаблони, но после трябва да сменяш каналите в миксовете. А самите шаблони и те нещо не са в час... (поне на тази която беше при мен)

    Все още
    ...Решението е от менюто с шаблоните 11/11 - най-долу да се избере изчистване на всички миксове и ръчно да се добавят по ред и вкус за конкретния модел

    или най-добре: Сменяй софта ако имаш програматор и не се тормози със заводския
    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2014
    Живее в
    Карлово
    Мнения
    17

    Нямам за съжаление, но явно това е решението. Имало колега от Пловдив който сменял, но не знам кой е.

  5. #15
    Наблюдател Аватар на IVANSAPA
    Регистриран
    May 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    16

    Quote Originally Posted by naskoc View Post
    Нямам за съжаление, но явно това е решението. Имало колега от Пловдив който сменял, но не знам кой е.
    Добре дошли в Rc Герой
    Обява : Наш приятел и колега авиомоделист извършва смяна на софтуери на апаратури,контролери за мултиротор и спиид контролери.Цена за смяна на софтуера 5лв., тел. 0895 421 072, Николай



    Това е цитат от един пловдивски сайт
    Иван Ангелов - Пловдив

  6. #16
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    За по-малко от 5лв си купуваш от ибей USBASP!
    Това не е екстра... това е нещо което което ще разгърне потенциала на апаратурата ти, ще ти даде възможност да си сменяш софтуера, да си проиграваш в редактора настройките на модела и да си правиш симулация.
    Лошо няма да потърсиш колегата за начало, може и да ти покаже как става... ако иска
    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

  7. #17
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2014
    Живее в
    Карлово
    Мнения
    17

    Благодаря и на двамата за помощта и съветите!
    Ще потърся колегата от Пловдив, дано да има желание да ми смени софтуера

  8. #18
    Наблюдател
    Регистриран
    Apr 2014
    Живее в
    разград
    Мнения
    2

    някъде в България продава ли се този 9XR? или ако го поръчам от hobbyking eu warehouse, ще плащам ли мито или ддс?

  9. #19
    Наблюдател Аватар на iceman1234
    Регистриран
    Feb 2013
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    30

    Quote Originally Posted by kmanboy View Post
    някъде в България продава ли се този 9XR? или ако го поръчам от hobbyking eu warehouse, ще плащам ли мито или ддс?
    Като че ли из БГ само 9Х се се продава. А от европейския склад - няма да ти начислят входни такси, но доставката е 25 долара ..

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    Oct 2010
    Живее в
    гр. Смолян
    Мнения
    40

    Turnigy 9XR Transmiter

    Захранване
    Имам този предавател.
    Въпроса ми е ---за захранване дават ----три клетки полимерка =11.1в
    старото турнигу---захранване--пакет от 8бр АА зареждащи 1.2 в = 9.6 в
    За да не вадя съединитела всеки път при зареждане искам да събера пакет от батерий- зареждащи ---така ще мога да ги зареждам без да се налага да изваждам акомулатора

    Въпроса ми е колко волта да е ???

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен