Заключена тема
Страница 4 от 4
ПърваПърва 1 2 3 4
Визуализирани са от 31 до 37 от общо 37

Тема: Защо не мога да виждам всички мнения на интересуващ ме потребител от форума?

  1. #31
    Потребител Аватар на Svetoslav
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    172

    В настройките на профила ти беше отбелязана опцията за лимитиране на съобщенията само от модератори и администратори, тоест ти си избрал да не получаваш ЛС от други потребители. Ако тази опция е активирана при потребителя на който искаш да изпратиш съобщение, то системата връща следната грешка:

    Открити са следните грешки:
    Svetoslav has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her.

    If you are trying to send this message to multiple recipients, remove Svetoslav from the recipient list and send the message again.
    Receive Private Messages only from Contacts and Moderators
    You may limit the receipt of private messages to just moderators and your contacts. Other members who attempt to send messages to you will be told that you have disabled private messaging.

    Quote Originally Posted by muns View Post
    Мисля, че ясно зададох въпрос.

    И също да попитам - защо не мога да пращам съобщения? От няколкото ми опита мога само на Матеев да изпратя.
    Светослав Матеев

  2. #32
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Ajde dano se mirqsa nakraq. За всички ,които са на маса с чаша една плевенско-трудовашко ромска песен от време оно. Имаме си панорама , панорама с телевизор, телевизор без антена. Припев- Анджела Дей (дейвис), четка за дреи (дрехи). Ха наздраве.

  3. #33
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Quote Originally Posted by muns View Post
    Желая регистрацията ми в modelist .bg да бъде прекратена. Останалото не ме вълнува.
    Извинявам се, но не ми стана ясно защо трябваше да се изпишат толкова страници, този абонат иска да бъде изтрит профила му, той по собствено желание се е регистрирал тук и по собствено желание иска да бъде изтрит. Причината е...........неизвестна.
    Очевидно най-точно е мнението на ajcinema !!!
    А относно майните....Анатоли, дори и пловдивчанин да прати някого на майната му, то той го прави с известна доза уважение, а тук случая няма как да бъде такъв !

    Да приемем, че с това случая е приключен и по-умните са замълчали първи, а другите са били на маса, и не са разбрали....
    Последна редакция от ajcinema; 05.09.2012 на 10:58. Причина: Премахване на неподходящо предположение
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  4. #34
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Quote Originally Posted by GMateev View Post
    Извинявам се, но не ми стана ясно защо трябваше да се изпишат толкова страници, този абонат иска да бъде изтрит профила му, той по собствено желание се е регистрирал тук и по собствено желание иска да бъде изтрит. Причината е, че най-вероятно и в този форум бизнеса с депронки е замрял.
    Очевидно най-точно е мнението на ajcinema !!!
    А относно майните....Анатоли, дори и пловдивчанин да прати някого на майната му, то той го прави с известна доза уважение, а тук случая няма как да бъде такъв !

    Да приемем, че с това случая е приключен и по-умните са замълчали първи, а другите са били на маса, и не са разбрали....

    Тази настройка 100 пъти се опитах да променя, без успех. Съобщенията не ме вълнуват вече, искам просто да приключа темата...
    Последна редакция от ajcinema; 05.09.2012 на 10:58. Причина: Наличие на обиди, квалификации и неправомерно дадени съвети към второ лице.

  5. #35
    Потребител Аватар на faktura
    Регистриран
    Jun 2010
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    61

    Един въпрос към Модератора - Жоро , що не вземеш да я заключиш тая тема , пък кой каквото иска да си мисли и приказва ?!
    Д. Цанков

  6. #36
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    И като я заключи? Ще пусна нова, без глупавите писаници извън темата, пък ако ще да ме баннат.
    Ако ръководството на форума не знае как се трие регистрация, да се допита до Ристис от Моделистика.
    Последна редакция от ajcinema; 05.09.2012 на 11:02. Причина: Обиден тон към друг участник в дискусията.

  7. #37
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Quote Originally Posted by faktura View Post
    Един въпрос към Модератора - Жоро , що не вземеш да я заключиш тая тема , пък кой каквото иска да си мисли и приказва ?!
    Няколко пъти заключвам тази тема, пиша финален пост и... след 5 минути пак я отключвам и постът ми от 50 изречения, за които съм изгубил половин час, отива в кошчето.
    Всичкото туй, защото все ми се струва, че съм написал нещо рязко и не е редно така. Всички знаете, че имам склонност да го правя и за това съм особено благодарен на Матеев за предоставените ми права, тъй като те допринесоха най-вече за собственото ми "укротяване" и "опитомяване" и развитие в положителен план в тази посока.
    Ако от утре на всеки един му бъде поверено да ръководи някаква публична институция, уверявам ви, ще внимава адски много какво казва и какво прави...
    От тази терапия (или самотерапия, както щете), по-добра - здраве му кажи!



    Quote Originally Posted by muns View Post
    И като я заключи? Ще пусна нова, без глупавите писаници извън темата, пък ако ще да ме баннат.
    Ако ръководството на форума не знае как се трие регистрация, да се допита до Ристис от Моделистика.
    Ники,
    ПРИЯТЕЛЮ... (неслучайно е с ГОЛЕМИ, червени букви)

    Създай колкото искаш теми и никой няма да те банне. Само ще ми отвориш допълнително работа да местя и редактирам обиди и "съвети". Нищо повече няма да се случи, никой няма да е наказан, никой няма да е поощрен... Действай както прецениш.

    За последен път (в тази тема) те моля за търпение и да изчакаш докато проблемът бъде решен точно както го искаш. Мога да ти гарантирам всичко друго, но само не и КОГА... това зависи само от Матеев и докато той не се появи или не ти отговори лично, нещата остават на това ниво. Мога само да те посъветвам да потърсиш друг контакт с него през това време, ако не ти се чака.


    Това е от мен. Преместих обидните постове в архива и редактирах тези, които ми изглеждат поносими. Ако съм пропуснал някъде нещо или някой има претенции - да ми пише и веднага ще оправим нещата кой както пожелае.
    Георги Русинов

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Защо не мога да пиша във форума
    от Penev във форум: За форума
    Replies: 1
    Последно мнение: 03.01.2010, 19:28

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен