Заключена тема
Страница 3 от 4
ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 21 до 30 от общо 37

Тема: Защо не мога да виждам всички мнения на интересуващ ме потребител от форума?

  1. #21
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Quote Originally Posted by тити View Post
    Не десетки, стотици са ... , но такова мъртвило наистина не съм виждала. Що не измислите още някакъв конкурс .

    Тити, теб някой накара ли те насила да се регистрираш в този форум ?
    Последна редакция от GMateev; 28.08.2012 на 13:05.
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

  2. #22
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    .....................

  3. #23
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    7

    ......

    Quote Originally Posted by GMateev View Post
    Тити, теб някой накара ли те насила да се регистрираш в този форум ?
    Никой не ме е накарала естествено, що за въпрос, но това което Ви казвам е истина, когато и да отворя форума, има няма 3 - 4 активни участника !!! Незнам защо Ви трябва всичко това ! Или може би, за да могат няколко души да си чешат самочуствието !
    Аз също желая да ми се изтрие профила !
    Последна редакция от ajcinema; 30.08.2012 на 08:25.
    Христина Димитрова

  4. #24
    Заслужил Автор Аватар на Bovyanski
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    243

    Какво означава да се изтрие профила?
    Може би мненията ти да са със подпис "изтрит потребител или какво" , щом си написала нещо нека се знае кой го е писал.
    А пък като не ти харесва форума просто не влизаш не четеш и не пишеш.
    Дай си ми парцалките на ти си куклите, Мама ми каза с тебе да не играя
    Анатоли Бовянски
    София

  5. #25
    Потребител Аватар на faktura
    Регистриран
    Jun 2010
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    61

    http://www.vbox7.com/play:e7d21ee6

    Е..ти и забавачницата ...
    Д. Цанков

  6. #26
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Quote Originally Posted by faktura View Post
    http://www.vbox7.com/play:e7d21ee6

    Е..ти и забавачницата ...
    Ми като е забавачница, що щеш тук?
    Пуснах съвсем конкретна тема, няма администратор да отговори адекватно, само някакви палета джавкат наоколо.
    Следващият, който не е админ и се пльокне в темата, ще получи една майна, па ако ще и да ме трият - поне ще е някаква реакция!

  7. #27
    Заслужил Автор Аватар на Bovyanski
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    243

    Ааа не така Майните се приемат само от Пловдивско.
    Абре Хора не ви ли стигат ежедневните Ядове и Неразбории та да си създаваме още.
    Я повече усмивки и по малко дрязги.
    Анатоли Бовянски
    София

  8. #28
    Потребител Аватар на faktura
    Регистриран
    Jun 2010
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    61
    Д. Цанков

  9. #29
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Quote Originally Posted by Bovyanski View Post
    Ааа не така Майните се приемат само от Пловдивско.
    Абре Хора не ви ли стигат ежедневните Ядове и Неразбории та да си създаваме още.
    Я повече усмивки и по малко дрязги.
    "Густо, майна, Филибето
    град реликва, град - седянка,
    слънце грее от небето,
    а пловдивчанинът - на сянка!"


    (стар шлагер по тукашните места)


    Quote Originally Posted by muns View Post
    Ми като е забавачница, що щеш тук?
    Пуснах съвсем конкретна тема, няма администратор да отговори адекватно, само някакви палета джавкат наоколо.
    Следващият, който не е админ и се пльокне в темата, ще получи една майна, па ако ще и да ме трият - поне ще е някаква реакция!

    Ники, ще ме прощаваш, приятелю, но не се сдържам да ти кажа, че се държиш като ощипана мома!

    Ще се опитам да го обясня, пък дано някой ме разбере:

    Много добре знаеш, че администратора на форума е един. Не знам дали си наясно, но във времето на отпуски и летни заигравки, съществуват и такива хора, които работят денонощно и без почивен ден. Казвам ти го от първо лице, единствено число, защото и аз съм в категорията на тия хора и ако щеш ми вярвай, но последните 9 месеца не мога да си седна на г--за дори за 15 минути. Защо го правя ли? Ами защото ако искам утре да ям, днес трябва да си дам зор. Виждаш как все повече така наречената криза ни стиска гушите, а ако още не го усещаш, съвсем скоро ще го усетиш...

    Я сега си представи, че ако на дребната мишка Георги Русинов му се налага да работи по 15-16 часа на ден, какво остава за един човек с мащабен бизнес, какъвто е нашия админ?! Толкова ли не можеш да допуснеш, че Матеев в момента е доста зает с делата си и няма възможност да обърне внимание на всеки поотделно?
    За мен това хоби е любимо, но когато на карта са поставени семейство, здраве, работа и хоби, предпочитам да ги елиминирам в обратен ред. Не се съмнявам, че с всеки един от нас е същото.

    Затова наистина за последен път те МОЛЯ да проявиш съответното разбиране и да не нажежаваш и без това нагорещената обстановка.

    Вече няколко пъти пиша постове и после си ги трия, защото все си викам, че може на някой да му прозвучи остро, ама днес не издържах! Никъде в правилата не успях да намеря, че някой е длъжен да заличава регистрации. Това в крайна сметка ще бъде направено за теб, но имай малко търпение и уважение към домакина ни!



    Тити, обидите и обидните квалификации не са по вкуса на обществото тук. Затова ще те помоля да не ги допускаш в постовете си!
    Форумът е моделарски. Ако имаш желание да публикуваш някоя твоя моделарска работа - модел, идея, технология - заповядай! А ако вече публикуваните не са ти по вкуса, просто можеш да ги подминаваш, без да им обръщаш внимание.
    Георги Русинов

  10. #30
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Не зная колко и защо е нажежена обстановката, пък и не ме вълнува особено. Който не му стига капацитета на мишниците за наличните дини, да мине на нещо по-лесно за носене. Та да изясним нещата - регистрацията в Моделист.БГ закрепостяване ли е? При това положение някои биха се замислили, преди да се регистрират. Ако са прочели тази тема, за съжаление...
    А, щях да забравя - все още не мога да пращам съобщения...

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

     

Подобни теми

  1. Защо не мога да пиша във форума
    от Penev във форум: За форума
    Replies: 1
    Последно мнение: 03.01.2010, 19:28

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен