Заключена тема
Страница 2 от 4
ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 11 до 20 от общо 37

Тема: Защо не мога да виждам всички мнения на интересуващ ме потребител от форума?

  1. #11
    Потребител Аватар на Svetoslav
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    172

    Muns,

    Извинявай, че не ти отговорихме в срок. Веднага се заемаме с проблема със изпращането на съобщения от твоя профил.

    Относно търсенето на мнения на даден потребител:

    Още при стартирането на форума взехме решение да базираме системата на най-новата версия на Vbulletin, която предлагаше множество възможности, в сравнение с другите форуми. В последствие се оказа, че при същата версия, функцията "Покажи мненията" на даден потребител не работи коректно.

    Много скоро ще мигрираме целият форум към най-новата версия на системата, която ще предостави много по-големи възможности за потребителите. Също така ще интегрираме модули за интеграция с Facebook, както и ще изградим версия за мобилни устройства.
    Светослав Матеев

  2. #12
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Желая регистрацията ми в modelist .bg да бъде прекратена. Останалото не ме вълнува.

  3. #13
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    За своите над 430 поста, явно си бил полезен и си споделил много и ценна информация с останалите потребители.
    Невиждам никъде явно желание за УНИЩОЖАВАНЕ на тази информация. При прекратяване регистрацията на даден потребител НЕОБХОДИМО ЛИ Е да се унищожат и всички негови постове ???
    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

  4. #14
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Ако искам да си унищожа полезните мнения, ще изтрия снимките от снимка.бг. Затова не си качвам снимките там ,дето не съм им стопанин. Чакам изтриване!

  5. #15
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Този форум има ли администратор?

  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    7

    ......

    Явно няма. Всъщност е пълна скука, никаква активност, освен твоите постове и конкурса в който взимат участие 15 - 20 участника най - много .
    Христина Димитрова

  7. #17
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Колеги, къде е смисъла от тези изказвания?


    Тити, съществуват десетки други форуми, в които вероятно няма да ти бъде толкова скучно.
    Георги Русинов

  8. #18
    Наблюдател
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Internet
    Мнения
    8

    Изтриването на всичките мнения от даден потребител води до обезмислянето на всеки един форум. Донякъде би могло да се приеме за възможно да бъдат изтрити теми, в които никой друг не е писал и това да е без последици за останалите. Когато, обаче дори само един потребител е направил пост, това вече е грубо неуважение към труда му. Бих казал дори - това си е чиста подигравка, защото така мненията "увисват", губи се логическата връзка и дори целия смисъл на темата. Има форуми в които направо е казано, че публикуваните мнения вече не принадлежат на автора им. Те стават друга собственост. Това важи с пълна сила напр. за Modelistika.com. Но, ако се триеха всички постинги на даден потребител, защото се обидил за нещо си - няма никакъв смисъл от този форум. Това ли е целта тука - да го няма Modelist.bg?

    P.S. Има си цяла тема за авторските права на този форум http://modelist.bg/showthread.php?t=74
    Митко Алексиев

  9. #19
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Темата не съм я започнал, за да водя полемика с когото и да било. Зададох елементарен въпрос, на който не получих адекватен отговор и изразих недвусмислено желание, което е съвсем нормално. Както може да се регистрираш някъде, така би трябвало да може и да прекратиш регистрацията си.
    До онзи, дето живее в интернет - чети по-внимателно, не искам да ми трият мненията, а само регистрацията.

    http://modelist.bg/search.php?&searchid=181785
    От толкоз много нови за момента теми, само 1 е моделарска...

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    Jul 2012
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    7

    Quote Originally Posted by ajcinema View Post


    Тити, съществуват десетки други форуми, в които вероятно няма да ти бъде толкова скучно.

    Не десетки, стотици са ... , но такова мъртвило наистина не съм виждала. Що не измислите още някакъв конкурс .
    Христина Димитрова

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Защо не мога да пиша във форума
    от Penev във форум: За форума
    Replies: 1
    Последно мнение: 03.01.2010, 19:28

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен