Заключена тема
Страница 1 от 4
1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 37

Тема: Защо не мога да виждам всички мнения на интересуващ ме потребител от форума?

  1. #1
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Защо не мога да виждам всички мнения на интересуващ ме потребител от форума?

    Мисля, че ясно зададох въпрос.

    И също да попитам - защо не мога да пращам съобщения? От няколкото ми опита мога само на Матеев да изпратя.
    Последна редакция от muns; 12.08.2012 на 12:10.

  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    71

    Излиза , че ти си избрал да не получаваш съобщения.
    Пробвах да ти пратя.

  3. #3
    Автор
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    РУСЕ
    Мнения
    108

    Аз също немога да виждам мненията .Не на всички но на повечето не се виждат.
    Пламен Първанов

  4. #4
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Разрешил съм съобщения, поне според настройките.

  5. #5
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    За 3 дена не получих отговор на съвсем елементарен въпрос. Явно, администрацията е заета и не може да отговори, а вече не е и нужно. Желая регистрацията ми в modelist .bg да бъде прекратена.

  6. #6
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Quote Originally Posted by muns View Post
    Мисля, че ясно зададох въпрос.

    И също да попитам - защо не мога да пращам съобщения? От няколкото ми опита мога само на Матеев да изпратя.

    Отговори:

    1. Вероятно има технически проблем и само мога да предполагам, че той е от създаването на форума. При мен също е така, но мисля, че ще бъде решен при първа възможност.

    2. Изпратил съм ти съобщение. Моля да ми отговориш, за да проверим какво се случва, доколкото ми е в компетенциите и предоставените права. Ако не стане - пиши на скайпа или мейла, за да видя какво мога да направя.




    Quote Originally Posted by muns View Post
    За 3 дена не получих отговор на съвсем елементарен въпрос. Явно, администрацията е заета и не може да отговори, а вече не е и нужно. Желая регистрацията ми в modelist .bg да бъде прекратена.
    Явно администрацията наистина е заета. Щом и аз не съм видял темата, значи пропускът е мой. Матеев в момента е изключително зает (поне така мисля) и както се вижда, рядко посещава форума. Аз също едва вдигам глава от работа и по мненията ми това си личи. Щом съм зарязал всички започнати проекти, значи ОЧЕВИДНО се случва и нещо друго...

    Ако причината ти за напускане на форума е само тази, моля да приемеш моите най-искрени извинения за това, че не съм отговорил навреме!
    Георги Русинов

  7. #7
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Не е необходимо, няма да ми трябват съобщенията.

  8. #8
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Какъв е проблемът?

    Можеш да ми обясниш и да обсъдим, ако има някакви други причини! Ако имаш желание, разбира се...
    Георги Русинов

  9. #9
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    Не мисля, че трябва да обяснявам кое, защо и как. Може да продължа да чета форума, макар че все по-малко намирам нещо интересно за мен, но не искам да продължа да съм потребител .

  10. #10
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Ники, под никнеймът ти стои едно "Заслужил автор". Тези така наречени "титли" не са кой знае какво чудо, но дават някаква представа (освен с броя на постовете) за ефективността на всеки един от потребителите.

    За своите над 430 поста, явно си бил полезен и си споделил много и ценна информация с останалите потребители. Разбира се, че не си длъжен да даваш обяснения, но моят въпрос беше по-скоро насочен към теб с цел да елиминираме причината за явното ти недоволство. Мога само да гадая каква е тя. Тук целта не е да се сърдим един на друг, нито да губим време и енергия да пишем глупости, а да създадем заедно едно хубаво нещо и да го развиваме с времето и това нещо е форумът. Така че, ако мога по някакъв начин да спомогна за решаване на явния проблем, който е възникнал - ще го сторя на драго сърце. Но ако само мога да гадая... това не ми е по силите.

    Така че можеш да постъпиш както желаеш. Регистрацията ти може да бъде изтрита само от Матеев. Аз дори не съм сигурен дали това е възможно, но да предположим, че е. Дотогава, щом нямаш желание да пишеш - просто недей! Ако смяташ, че заради някакъв толкова непреодолим проблем, е разумно да отидат на вятъра всичките ти постове... то аз не съм на мнение, че това е добре.

    Ако ми позволиш да си кажа личното си мнение, то ще прозвучи така: дай да решим проблема, който те е засегнал и да вървим заедно напред!
    Георги Русинов

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

     

Подобни теми

  1. Защо не мога да пиша във форума
    от Penev във форум: За форума
    Replies: 1
    Последно мнение: 03.01.2010, 19:28

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен