Заключена тема
Страница 2 от 3
ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 11 до 20 от общо 28

Тема: Отчети за действията на Модераторите и Администраторите

  1. #11
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Изтрих (скрих) темата "Истината". Причината - продължаване на провокациите от страна на Justice.

    Моето мнение:
    1. Justice е аннонимен акаунт, който още с влизането си във форума започва да провокира и обижда Георги Матеев. Досега има написани само два постинга, като и двата са с нападки. Постинги, свързани с моделизма, НЯМА. Зад анонимността може да се крие всеки, дори и Sonic, Goti или GEBO. Може дори и да е Ristis или Грабчев. За други мои врагове не се сещам. Казвам врагове, защото нападките срещу Георги Матеев ги класифисирам като нападки срещу мене и опит да се опорочи добрата идея и концепция на този форум.
    2. Георги Матеев е стар потребител на форума и до момента има стотици постинги, свързани с моделизма. Незаависимо от това дали е GEBO или не, тука в този форум той води нормални дискусии в дух на разбирателство и взаимопомощ. Не го познавам лично, но сме комуникирали по скайп и по телефона. Правили сме си услуги един на друг. Просто нормален човек и моделист както всеки един друг от нас.

    Решението:
    1. Твърдо заставам на страната на Георги Матеев и го подкрепям.
    2. Няма да "наказвам" или забранявам акаунта Justice. Все пак и зад неговата анонимност вероятно се крие нормален човек и моделист. Ако това наистина е така - ами спокойно може да продължи да пише във форума, но по теми, свързани с моделизма. Ако обаче продължи с провокациите - този акаунт, заедно с IP адреса, директно ще бъде забранени без повече обяснения.
    Росимир Матеев

  2. #12
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Изтрих (скрих) няколко обидни мнения и редактирах до поносимо ниво други няколко от темата на muns

    Защо не мога да виждам всички мнения на интересуващ ме потребител, след което заключих темата с цел прекратяване на конфликт между участниците.

    С цел да не "повдигам" тази тема пред важната тема с конкурса за лого, допълвам собствения си пост.

    Постове със спор между двама потребители в тема ВТОРИ ЕТАП на гласуването за ново лого на форума бяха скрити в архива. Моля потребителите да избягват явни конфликти в темите!
    Последна редакция от ajcinema; 12.09.2012 на 08:37.
    Георги Русинов

  3. #13
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    По желание на muns, изрично изявено в ЛС, акаунта му беше забранен !!!

    Искам да използвам случая за да кажа, че вината за цялата история си е лично негова. Не е можел да пуска ЛС, защото сам си е замазал профила, играейки си с настройките. Не е можел да вижда мненията на определени хора, защото сам си ги е забранил, пак играейки си с профила си. В случая са се изявили няколко негови отрицателни черти, които явно дълго време е прикривал:
    1. Склонност да обвинява другите за собствените си грешки и за собствената си некомпетентност.
    2. Въобразил си е, че администраторите и модераторите на форума са длъжни да си изоставят бизнеса и личните занимания, за да се занимават с мазалите по личния му компютър.
    3. Не се съобразява с препоръките, които няколко човека се опитаха да му дадат в опит да измъкнат поне някаква диагностична информация в желанието си да му помогнат.
    4. Позволи си да отправя груби обиди към невинни хора, като всъщност единствения виновен е само той, и вместо обиди трябваше да отправя извинения.
    5. Има и още, но ще си премълча, защото не искам да слизам до неговото ниво................

    Чак не мога да повярвам че всичко това се е случило в мое отсъствие. Съвсем друга представа си имах за този човек, но явно съм грешал.
    Сина ми е изкарал цяла една безсънна нощ в разследване на проблема с muns, като е експериментирал на компютъра си с копие от форума. Открил е проблемите и му е писал ЛС, но muns така и не е пожелал да му отговори. Георги Русинов също направи доста опити да успокои обзелото го безумие. Такива опити направиха и още няколко човека. На практика това, което се получи е, че muns въртя на малкия си пръст и разиграва една камара хора, като им отне десетки часове от личното им време, и всичко това заради неговата лична компютърна некомпетентност или некадърност. Съжалявам за употребените думи, но едва се сдържам. Този човек си направи подигравка с всички нас.

    Както и да е. Случая приключи. Пожелавам на muns успех в живота и моделизма.
    Росимир Матеев

  4. #14
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Искам да кажа нещо лично - bg18 е едно докторче от Казанлък, на което толкова много съм му насъбрал, щото ако го срещна - не знам какво ще му се случи. Той е един от хората, които ме изгониха от другия форум със своята злоба и простотии, написани в публичното пространство.

    По въпроса с линкa към afera.bg дължа обяснение не на bg18, а на колегите от форума. Първо искам да кажа, че afera.bg е една клоака, която е пълна с измислици и анонимки. Всеки може да си съчини някаква глупост и след това да я публикува анонимно в afera.bg. Нещо подобно се случи и преди 2 години и половина. Някакъв предполагам конкурент на СТС Солар измисли една простотия и я публикува на няколко места. Тогава аз се обадих на съответните WEB администратори и те си почистиха сайтовете. Остана единствено в afera.bg защото явно политиката на ръководството на сайта е да държат на страниците му всякакви анонимни измислици. И тя си стои там оттогава и аз дори бях забравил за нея. Самия факт че bg18 знае за това и че в момента вади тази простотия на показ ме навежда на мисълта, че той може и да е нейния автор. Съдейки и по писанията му против мене в двата форума започвам дори и да си мисля, че това наистина е така.

    Нямам никакво намерение да влизам в диалог с него в този форум. Нямам намерение да му отговарям на постингите, нямам намерение и да толерирам провокациите, които той прави. Повече от ясно е, че той е дошъл в този форум с една единствена цел - да предизвиква конфликти, и както виждате - вече я постигна. Поради тази причинa след малко ще затрия всички негови конфликтни постинги и въобще ще залича следите от неговото присъствие. Засега няма да го банвам, за да не заприличам на Ристис, но му отправям последно предупреждение - един единствен конфликтен постинг да напише от сега нататък и ще го банна завинаги като акаунт и като IP адрес.
    Росимир Матеев

  5. #15
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Опитах се да редактирам темата "СПОДЕЛЕНИ МИСЛИ", като премахна от нея конфликтите и оставя нормалния диалог и знаете ли какво се получи - ами то не остана нищо полезно....................

    Затова просто премахнах цялата тема (скрих я от хорски погледи, както и от погледа на Google).
    Росимир Матеев

  6. #16
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Отправям второ и всъщност това ще е ПОСЛЕДНО предупреждение към bg18 ..............
    Росимир Матеев

  7. #17
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Изтриx регистрацията на bg18 по негова собствена молба в лично съобщение.
    Росимир Матеев

  8. #18
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Преместени в "архива" три поста от темата Интересна анкета - гражданин на коя европейска държава си, съдържащи закачки между Николай и GMateev с цел предотвратяване на конфликт помежду им.

    Моля и двамата да не се провокират взаимно!!!
    Георги Русинов

  9. #19
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Преместени в "архива" постове от темата Сайт с информация за начинаещи моделисти - RCsamoleti.com , съдържащи ругатни и прочие словоизлияния.
    Самата тема преместих в раздел "Самолети", където според мен й е мястото.
    Повечето от постовете предварително бяха изтрити, понеже освен нападки и псуване вътре нямаше нищо съществено.
    Георги Русинов

  10. #20
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Изтрити няколко мнения в раздел Борса.

    Моля потребител stoqnkoto да не обижда останалите колеги!
    Георги Русинов

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен