Заключена тема
Страница 1 от 3
1 2 3 ПоследнаПоследна
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 28

Тема: Отчети за действията на Модераторите и Администраторите

  1. #1
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Отчети за действията на Модераторите и Администраторите

    В тази тема всички Модератори и Администратори са задължени да дават отчет за извършените от тях действия и за мотивите, поради което това е направено.
    Росимир Матеев

  2. #2
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Премахнат е постинг на ПАЦО, в който имаше обиден намек към пишещите в една от темите. Всъщност ПАЦО сам си го изтри, а аз само скрих вече празния постинг.
    Росимир Матеев

  3. #3
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Темата Двупосочно дигитално излъчване на 869-915Mhz е временно заключена с цел почистване от спам и опити за съхраняване на полезната информация.
    Росимир Матеев

  4. #4
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Темата Двупосочно дигитално излъчване на 869-915Mhz е почистена от спам и конфликтни постинги. Почистени са и всички нормални постинги, който са свързани с конфликтните под формата на отговор или заемане на нечия страна.

    Две теми са преместени в раздел ТЪРГОВЦИ:
    Двупосочно дигитално излъчване на 869-915Mhz
    OSD на DMD
    Росимир Матеев

  5. #5
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Темата Разпродажба е преместена в раздел "Борса и Частни обяви или Реклами".

    Още една подобна тема е преместена. Редактирам си този пост за да не вдигам нагоре настоящата тема.

    Изтрит пост без съдържание по молба на Gogo55 в негова обява.
    Последна редакция от ajcinema; 29.05.2012 на 16:59.
    Георги Русинов

  6. #6
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Нова тема на колегата ripars Продавам три канална апаратура е преместена в раздел Борса.

    Друга подобна тема - Лодка за захранка също е преместена в раздел Борса.
    Последна редакция от ajcinema; 30.05.2012 на 12:52.
    Георги Русинов

  7. #7
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    За съжаление се налага прекалено често да пиша в тази тема...

    Преместих всички мнения от темата "лодка за захранване" в архива, защото са предпоставка за спречкване между участниците.

    Вече на много места е дъвкан въпроса, касаещ коментарите в темите от раздел Борса.
    Колеги, не е разумно да се коментират обявите, защото неминуемо се стига до заяждане и размяна на обиди.
    Георги Русинов

  8. #8
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Конфликтните постинги от темата "помощ" са преместени в архива. Моля, ако има колеги, които се чувстват ощетени, да ми пишат на ЛС, за да върна съответното мнение.

    Приятен ден на всички!
    Георги Русинов

  9. #9
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Намеса в две от темите в раздел "Борса".

    Редактиран пост в темата "Радиоуправляем самолет + предавател, подходящ за начинаещи" с автор bacuto.

    Изтрити два заядливи постинга в темата Апаратура с автор m_itko
    Моля колегите да не се сърдят! По-важен е мира и спокойствието.



    П.п. Колеги, ако се нуждаете от по-подробни обяснения за действията ми, пишете ми на ЛС. Не изписвам пълните подробности при корекция на подобни теми с леки "закачки", защото ще изпиша повече текст, отколкото съм редактирал... Моля за разбиране и ако някой се почувства засегнат - веднага да ми казва, за да оправим работата.
    Георги Русинов

  10. #10
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Изтрих (скрих) няколко мнения от темата "Истината". Причината - заформянето на конфликт и размяна на обидни реплики.

    Моето мнение:
    Дори и да приемем, че някой посетител от този форум е GEBO, факт е, че тука той не си позволява да обижда когото и да било. Тоест тука се държи като нормален човек - такъв, какъвто е и всеки един от останалите посетители. И ако не го предизвикваме и обиждаме - той също няма да предизвиква и обижда когото и да било. Ако обаче той започне систематично да обижда, ще бъде изхвърлен без да има значение дали се казва GEBO, Драган или Петкан.

    Колкото до изнесената информация в темата "Истината" - според мене тя не е истинско доказателство. Представете си, че наистина някъде из България има някой истински злодей, който целенасочено иска да набеди Георги Матеев и регистрира акаунти по света с неговото име?

    Не искам да защитавам GEBO. Аз също съм една от неговите жертви. Истината е, че нямаме доказателства и няма как да разберем кой се крие зад този псевдоним. Ако някой някъде има повече информация (например IP адреса) - то това е Ристис. Ако някой някъде знае дали GEBO, Sonic и Goti са едно и също лице - то това е Ристис. Ако някой някъде защитава потребителя с псевдоним GEBO - то това е Ристис.

    В този форум аз вече имам доказателства, че Sonic и Goti са едно и също лице, защото оперират от един и същи IP адрес. Но това са моите Sonic и Goti и не се знае дали това са същите лица като тези от Моделистика. Ами ако е провокация? Колкото до Георги Матеев - той оперира от друг IP адрес. Може и да има съмнения че той е GEBO, но няма доказателства. Всеки един от вас би могъл да си регистрира акаунт с псевдоним, дублиращ някой от Моделистика. И после да започне да набира негативи в опити да злепостави съответния човек. Поради тази причина аз се отказах да правя аналогии между никовете в двата форума. За мене е важно едно единствено нещо - в този форум да се водят дискусии в дух на разбирателство и взаимопомощ, а какво става по другите форуми - това не ме интересува.

    След като Ристис и Модераторите допускат някой да обижда някого и оставят това без последствия - виновен е не този някой, а самия Ристис и Модераторите. Форума им е под техен контрол и как ще се развива зависи само и единствено от тях. И в края на краищата каквото са посели, това и ще жънат. До момента доколкото знам са успели да изгонят поне 100 моделиста, а други 500 или 1000 твърдо са се заклели повече да не пишат в техния форум. Не знам до какво ще доведе всичко това. Тука в този форум аз се опитвам да отстраня всички техни недостатъци и да бъда максимално справедлив и честен, а бъдещето ще покаже дали съм бил прав или не.
    Росимир Матеев

Заключена тема

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 2 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен