На днешна дата (20.03.2012 г.) дадох пълни модераторски права на Георги Русинов (ajcinema). През изминалите две години от създаването на форума той се доказа като сериозен и отговорен човек, разсъждаващ трезво и вземащ правилни решения в условия на конфликт. Нееднократно ме е съветвал за едно или друго нещо, а в последния конфликт с ПАЦО той има решаваща роля за сдобряване на страните. Мисля че и за в бъдеще можем да му се доверим той да бъде човека, който честно да отсъжда и справедливо да разрешава бъдещите конфликти.

Даването на модераторски права не е награда, а ПОЕМАНЕ НА ОГРОМНА ОТГОВОРНОСТ. Съгласявайки се да стане модератор, дефакто Георги Русинов се съгласи в бъдеще да пожертва голям процент от личното си време за общото благо. Трябва да му бъдем благодарни за това. Аз лично съм доволен, че от плещите ми падна една голяма отговорност и че се намери човек, който се съгласи да вземе горещия картоф в ръцете си.

Разрешаването на спора с ПАЦО е негова заслуга. Почистването след спора - също. Да се надяваме че и в бъдеще ще работи така отговорно и всеотдайно в полза на всички моделисти. Ако в бъдеще някой от вас се почувствува обиден или засегнат от някого, можете спокойно да пишете ЛС на Геогри Русинов с молба да ви съдействува за премахване на обидата и възстановяване на добрия тон.