+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 9 от общо 9

Тема: защо

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    11

    защо

    Предполагам не само за мен би било интересно защо след като в България има не малко, при това доказали се капацитети в областта на моделните спортове, не вземат участие в моделарските форуми. Едва ли контакта с компютъра ги притеснява. ???????
    Начо Начев

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Щот са пичове!


    Капацитети, капацитети, колко па да са капацитети?!
    Спортисти, спортисти...


    Мен контакта с компютъра не ме притеснява толкова, колкото компютъра с контакта!
    Това е защото не съм капацитет, а прост п..дераст.


    P.s. It's spam timeeeeee!!!
    ( Нека спамът започне сега!)
    Георги Русинов

  3. #3
    Заслужил Автор Аватар на Bovyanski
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    243

    Quote Originally Posted by nacho nachev View Post
    Предполагам не само за мен би било интересно защо след като в България има не малко, при това доказали се капацитети в областта на моделните спортове, не вземат участие в моделарските форуми. Едва ли контакта с компютъра ги притеснява. ???????
    Точно защото са КАПАЦИТЕТИ и са заредени, а както е известно разреждането на голям капацитет е съпроводено със гърмежи и искри.
    П.П. Май се заформя петъчната тема.
    Анатоли Бовянски
    София

  4. #4
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Мнения
    451

    И какъв е проблема, като не се изказват? Какво мислиш, че ще поискат да кажат?

  5. #5
    Автор Аватар на peturgp
    Регистриран
    Sep 2010
    Живее в
    гр.Сливен
    Мнения
    137

    може би искат да отнесат всички тайни.за повечето от тях сегашните моделисти не са моделисти а както го бях прочел някъде СГЛОБИМОДЕЛИСТИ.аз лично не се срамувам да си призная че съм от тях.причината е че вече почти никой от нас не работи от 8 до 17ч. и в 15ч да си е в тях.аз намирам време само за някоя депронка.иначе за серизно моделче предпочитам готов кит.наистина рядко се срещат хора които да те поемат и да те вкарат в хобито.бил съм свидетел (не към мен) на големи обещания за помощ , а в последствие обещаващия се оказва претрупан от работа и няма никакво време.честно казано понякога и аз премълчавам нещо , но то е за да накарам човека да си напъне мозъка.ако не го измисли тогава му казвам. все пак - разни хора , разни идеали.за мен е по добре да съм си сглобимоделист отколкото само мечтател
    П. Петров
    Сливен

    МРАЗЯ ДУМАТА CRASH. Все пак сме българи!

  6. #6
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    А едно време нямаше и форуми.
    Прросто не са свикнали - предпочитат на маса с аксесоари.Тук се губи контакта с другия човек- или очи в очи.

  7. #7
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Ааа, аз да попитам, всъщност кои са тия "капацитети"? За кой говорим? Хора, имена..? Щото ако е по принцип, нещата са ясни.
    Ако става дума за точно определени хора, никой не може да бъде задължен да пише. Можеш да накараш човек да млъкне, но не и да говори...

    Дайте да видим какво се влага в тая дума КАПАЦИТЕТИ и да им видим сметката после.
    Георги Русинов

  8. #8
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Погледнете въпроса и от друга страна-какво участие да вземат.
    Ако, ще си разказваме лакардии от време оно моделарско- еееее хора ще се намерят.
    Явно за други участия му се иска да чуе и види на Начо, но това бе за кратко време в началото на Моделистика.

  9. #9
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Нова Загора
    Мнения
    96

    ми то май интересните теми в моделистика са от началото на форума. не че сега няма интересни и полезни неща. просто се губят сред продавам, коя количка е най добра, искам пък нямам пари, много приказвам а нищо не правя, и всякакви такива видове теми които пълнят оня форум. Наскоро доста се смях на един младеж как убеждаваше че ДВГ-то му било с пукнат картер и количката му продължавала да си върви. че така де, за какво да пишат?
    Нико - не е важно какво правиш, а как го правиш

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Защо не мога да пиша във форума
    от Penev във форум: За форума
    Replies: 1
    Последно мнение: 03.01.2010, 19:28

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен