+ Ново Мнение
Страница 3 от 3
ПърваПърва 1 2 3
Визуализирани са от 21 до 23 от общо 23

Тема: Пневматика или хидравлика

  1. #21
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Ами то вече от пиле мляко има. Дори и парите не са чак такъв проблем - има играчки за всеки джоб. Никога моделите не са били толкова играчки, колкото са в момента... чак ми става досадно.
    Честно казано, загубих почти всякакъв интерес заради това, че няма нещо чак толкова интересно, което да не може да се купи готово. Никога не съм предполагал, че такова пресищане ще ме отврати...
    Добре е да има предлагане, ама чак такова... купувам си предавател и още не е допъл и вече е остарял. Купувам си модел и ми омръзва още щом отворя кутията. :(

    Сериозно обмислям да се завърна към старомодните кордови модели. Там поне човек може да направи с "кунките" нещо, което носи удовлетворение от собствените усилия, а не от дълбочината на портфейла. Ами то няма насмогване - ако искам да реализирам всичко, което ми е в главата, трябва да имам петролен кладенец...
    Георги Русинов

  2. #22
    Забранен
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    367

    Пробвай с фср- хем интересно, хем скъпо ,хем не се продава нищо готово. Прилича на формула едно- много пари ,много труд и посредствени резултати.

  3. #23
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Имам малко оскъден опит и в този раздел на моделизмите, но определено нямам никакво влечение. Много шум (разбирай ресурс) за нищо (лично мнение).

    Ще се наложи да преосмисля влечението си и да го насоча към по-тесен кръг с по-унифицирани модели.
    Георги Русинов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен