+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 2 от общо 2

Тема: И аз вече си имам Thunder Tiger MTA-4

  1. #1
    Автор Аватар на peturgp
    Регистриран
    Sep 2010
    Живее в
    гр.Сливен
    Мнения
    137

    И аз вече си имам Thunder Tiger MTA-4

    Здравейте на всички маниаци. От доста време гледам това моделче но като ново винаги са му били много парите за мен.Но наскоро изпадна втора употреба и изгорях .След като го получих последва тотално разглобяване на всеки един възел следователно почистване и смазване където трябва.Не му знам точния произход но състоянието му беше добро.Последва смяна на някои неща които не ми харесаха .Имаше малко спукани носачи като за начало.Следващото нещо беше да си изработя нови втулки на кормилото.Подмяната им със съчмени лагери ми се видя безмислена предвид големия ход.После загледах сервото за завиване което със своите 3 кг. ми се видя невзрачно за модела и беше заменено с 14 кг.Дотук добре.Сега дойде ред на амортисьорите.И тук вече започват въпросите.Някой играл ли си е с тях по подробно.5 бр. като ги натисна рязко и пусна без пружината не се връщат.Маслото е сменено.Разглобих един но не видях нещо особенно в устройството му , но все пак нещо ми убягва.Идеята ми е като остана по свободен да си ги изработя от дурал но все пак трябва първо да разбера защо не работят коректно.Основния ми замисъл е да си остане във оригиналния вариант само че с безколекторен мотор.Спрях се на ЛЕОПАРД 2700кВ който ще работи на 2 или 3 клетки.Варианти като разни Мамби и питони не ме блазнят.Ще се кара из треволяци и камънаци докато се печат пържолките на скара .
    П. Петров
    Сливен

    МРАЗЯ ДУМАТА CRASH. Все пак сме българи!

  2. #2
    Автор Аватар на peturgp
    Регистриран
    Sep 2010
    Живее в
    гр.Сливен
    Мнения
    137

    малко снимки на играчката

    Click image for larger version

Name:	DSC00693.jpg
Views:	1018
Size:	194.6 KB
ID:	6095

    Click image for larger version

Name:	DSC00696.jpg
Views:	1019
Size:	131.3 KB
ID:	6096

    Click image for larger version

Name:	DSC00692.jpg
Views:	1014
Size:	240.0 KB
ID:	6097

    Click image for larger version

Name:	DSC00691.jpg
Views:	1022
Size:	152.9 KB
ID:	6098

    Click image for larger version

Name:	DSC00694.jpg
Views:	1007
Size:	184.2 KB
ID:	6099

    Click image for larger version

Name:	DSC00695.jpg
Views:	1020
Size:	213.4 KB
ID:	6100
    за момента имам малко проблеми със скоростната които вече са локализирани и във вторник ще бъдат отстранени.надявам се да получавам каквито и да е съвети за този клас модели от опитните колеги
    П. Петров
    Сливен

    МРАЗЯ ДУМАТА CRASH. Все пак сме българи!

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен