+ Ново Мнение
Страница 4 от 4
ПърваПърва 1 2 3 4
Визуализирани са от 31 до 37 от общо 37

Тема: Чертежи на МОНО от балса

  1. #31
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2011
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    29

    Quote Originally Posted by m_itko View Post
    След като си готов с конструкцията,тогава ще си разкроиш материалът за обшивката.Всичко се лепи.Питай и в трите фирми за да можеш да си избереш добра цена.Направи конструкцията на лодката,качи снимки за да виждаме до къде си стигнал и как го правиш.
    Още едно питане.Този PDF фаил е готов за разкроя ,с него ли трябва да ида в тези фирми,те как ще разберат какви са размерите,а и това е важно и за мене за да зная какво количество материал да набавя.
    Шперплата 6мм и 4мм на какви листове е и откъде мога да го набавя

  2. #32
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    34

    Да файлът е готов за рязане.Файлът е генериран от CorelDRAW и ако pdf не ги устройва да си го импортват обратно в корела.Размерът за 6мм шперплат е 530х600мм,за 4мм шперплат е 360х390мм,за 2мм шперплат е 370х120мм,но ти трябва да предвидиш и малко горница.Не знам от къде можеш в Пазарджик или Пловдив да си купиш шперплат.
    Димитър Иванов Тодоров

  3. #33
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2011
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    29

    Quote Originally Posted by m_itko View Post
    Да файлът е готов за рязане.Файлът е генериран от CorelDRAW и ако pdf не ги устройва да си го импортват обратно в корела.Размерът за 6мм шперплат е 530х600мм,за 4мм шперплат е 360х390мм,за 2мм шперплат е 370х120мм,но ти трябва да предвидиш и малко горница.Не знам от къде можеш в Пазарджик или Пловдив да си купиш шперплат.
    Благодаря ти

    Оказа се ,че имам доста шперплат," НО" 8мм/такаъв имам да направя 10 корабчета/ ,смятам че не е проблем само ще преработя онзи детайл вертикалния на носа/No-11/ на 6 мм,другите ребра ще са от 8мм,което не е проблем предполагам,малко по тежко 6те бъде,но пък и по здраво.Намерих фирма и в Пазарджик за разкрой.Започвам да имам пълна мотивация.Още веднъж ти благодаря за съдействието,очаквай в скоро време снимки на скелета

  4. #34
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2011
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    29

    Quote Originally Posted by m_itko View Post
    Да файлът е готов за рязане.Файлът е генериран от CorelDRAW и ако pdf не ги устройва да си го импортват обратно в корела.Размерът за 6мм шперплат е 530х600мм,за 4мм шперплат е 360х390мм,за 2мм шперплат е 370х120мм,но ти трябва да предвидиш и малко горница.Не знам от къде можеш в Пазарджик или Пловдив да си купиш шперплат.
    Здравей колега/ако мога така да те наричам/,проблем с PDF-а,машината им работела на AUTOCAD,,ако има6 възможност ми го изпрати в такъв формат или ако не можеш ,поне да бъде в CorelDRAW

    Благодаря

  5. #35
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    34

    Извинявай,ама за трети път ти пиша,че PDF файлът е генериран от CorelDRAW X3 и,че всеки който има елементарни познания с CorelDRAW(като тези които работят с него) с натискането на един бутон го импортва(връща) в корелски файл.Ама след като специалистите във фирмата не могат,довечера след работа ще ти го направя във файл за AUTOCAD.
    Димитър Иванов Тодоров

  6. #36
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    34

    Ето ти файловете в AUTOCAD
    mono_laser_cut.zip
    Димитър Иванов Тодоров

  7. #37
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2011
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    29

    Quote Originally Posted by m_itko View Post
    Ето ти файловете в AUTOCAD
    Приложение 2685
    Благодаря за бързата реакция и отзивчивост,извини моята невежест но се оказа че тези в Пазарджик явно не са запознати добре и аз те подведох,за това се обърнах към Пловдивска фирма,защото в Пз точноста им на рязане била мин 8мм,не можели да правят по малки отвори.За това се възползвах от предложените фирми от тебе

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Чертежи
    от Velizar във форум: Литература
    Replies: 3
    Последно мнение: 29.05.2010, 17:34

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен