+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 6 от общо 6

Тема: HK-450MT

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    с. Лесидрен
    Мнения
    9

    HK-450MT

    Здравейте.Интересуват ме малко повече подробности за този хеликоптер.Най- вече от какво е изработена роторната глава,изцяло метална ли е или има и пластмасови детаили,както и страниците на механиката,пластмасови ли са или алумин.Бях в четвъртък в Ловеч в магазина,но забравих да питам Ицо.Интересно ми е също и каква е механиката на опашката-пластмаса?Алумин или смесена?
    Някои ако има снимки на този модел и детаилите,за които питам но от близък детаилен план ще му бъда много благодарен.Поздрави на всички!
    Тодор Попов

  2. #2
    Модератор Аватар на Brave
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Кърджали
    Мнения
    224

    Здравейте мога да Ви предложа основните характеристики на този модел и снимки (на всички части), които може да ги видите в ОНЛАЙН Магазина RCHobby.BG
    Приятна вечер Ви желая.
    Поздрави.
    Последна редакция от Brave; 01.03.2010 на 21:52.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    7

    Привет!

    С риск да ме намразите още от самото начало, ще Ви посъветвам нещо:
    Бизнеса си е бизнес, но когато човек прави (пуска готов де!) форум за моделизъм не се предполага, че ще рекламира онлайн магазин(а си). Предполага се човек да влезне тук и да намира теми за разговори с други хора занимаващи се с неговото хоби, а не пак да попада на реклами (в случая нежелани!). Така форума няма да тръгне надобре и посетителите нияма да са доволни.
    Форума е за да помага в самото хоби, с риск дори да ми забраните акаунта още от първото мнение, мога да кажа откъде се внасят тези модели, как се минава през митници и т.н.
    Ако някои реши, че му е харесало нещо от саита мога да му го поръчам срещу 0% комисионна - плаща ми цената на това което си е харесал и транспорта и аз ще му го поръчам!!!
    Ако пък на някой му потрябва нещо дребно от сайта не е проблем да ми каже да му го вмъкна в следващата поръчка и така даже и за транспорт няма да плаща нищо.
    Сайта е: www.hobbyking.com

    По принцип правя поръчки от този сайт почти всяка седмица.

    Кита на Align 450SE V2, който г-н Матеев си е купил и е дооборудвал съм го карал лично аз. Купих си го нов от www.helikraft.com учих се на него, но понеже имам 3 такива а и си взех и 500 реших да продам единия, като естественно си свалих електрониката от него. Само да кажа относно втулката на опашката - това е слабо място на тези китове и тя бързо се износва при сериозно каране. Това по-принцип се знае и не е трудно да се открие проблема а и ремонта не е скъп. Относно цигарите и цвета на кита - хвана ме - наистина пуша много и сега искам да ги отказвам.
    Поздравявам всички с новия форум, надявам се да мога пак да влизам и да пиша ако не ме баннат след това мнение.
    ПС: забравих да се представя - от София съм, карам хеликоптери (всеки ден в Банишора), имам около 5-6 модела към момента, на 32 години съм, много съм запален по това хоби и може би съм най-чупещият хеликоптерджия в БГ!
    Телефона ми е: 0888 353-017 Георги
    Последна редакция от JoPeTo; 28.02.2010 на 17:44.

  4. #4
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Quote Originally Posted by JoPeTo View Post
    С риск да ме намразите още от самото начало, ще Ви посъветвам нещо:
    Бизнеса си е бизнес, но когато човек прави (пуска готов де!) форум за моделизъм не се предполага, че ще рекламира онлайн магазин(а си). Предполага се човек да влезне тук и да намира теми за разговори с други хора занимаващи се с неговото хоби, а не пак да попада на реклами (в случая нежелани!). Така форума няма да тръгне надобре и посетителите нияма да са доволни.
    Форума е за да помага в самото хоби, с риск дори да ми забраните акаунта още от първото мнение, мога да кажа откъде се внасят тези модели, как се минава през митници и т.н.
    Ако някои реши, че му е харесало нещо от саита мога да му го поръчам срещу 0% комисионна - плаща ми цената на това което си е харесал и транспорта и аз ще му го поръчам!!!
    Ако пък на някой му потрябва нещо дребно от сайта не е проблем да ми каже да му го вмъкна в следващата поръчка и така даже и за транспорт няма да плаща нищо.
    Сайта е: www.hobbyking.com

    По принцип правя поръчки от този сайт почти всяка седмица.
    Първо добре дошъл на нашия форум. Не се притеснявай - никой няма да те намразява за нищо. Можеш спокойно да си пишеш каквото си искаш, стига да не обиждаш някой друг.

    Относно рекламите - в този форум всеки може безплатно да се рекламира колкото си иска. Е хубаво е да не дразни останалите и да си пуска рекламите в специалния раздел за комерсиални теми. Същото можеш да направиш и ти - пусни си официална тема, че правиш доставки с нулева комисионна, и после си я развивай и поддържай.

    За магазините и източниците на стоките - това не е тайна. Всеки знае откъде може да се купи някаква стока и всеки може да провери нейната цена в интернет. Според мене електронните магазини в България предлагат една много важна допълнителна екстра, заради която си струва високата цена. Това е доставката от днес за утре. Аз също директно си доставям части от Китай, но когато съм на зор - купувам от България или пак от Китай, но със спешна поръчка, което естествено ми удвоява цената.


    Quote Originally Posted by JoPeTo View Post
    Кита на Align 450SE V2, който г-н Матеев си е купил и е дооборудвал съм го карал лично аз. Купих си го нов от www.helikraft.com учих се на него, но понеже имам 3 такива а и си взех и 500 реших да продам единия, като естественно си свалих електрониката от него. Само да кажа относно втулката на опашката - това е слабо място на тези китове и тя бързо се износва при сериозно каране. Това по-принцип се знае и не е трудно да се открие проблема а и ремонта не е скъп. Относно цигарите и цвета на кита - хвана ме - наистина пуша много и сега искам да ги отказвам.
    Аз също много пуша, но държа моделите си в друга стая, за да не пожълтяват. За твоя хеликоптер може да си доволен - в момента живее втори живот. Сменени са повредените детайли и допълнително е напудрен с една камара екстри. Много съм доволен от него и той е един от любимците ми. Живот и здраве да се срещнем и да го видиш колко готин е станал.
    Росимир Матеев

  5. #5
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    7

    Благодаря, че не сте ме баннали :-)
    Не знаех, т.е. не подозирах, че тук всеки може да си рекламира колкото си иска.
    Това обезмисля горенаписаното от мен. Относно това, че развивам дейноста да правя доставки с нулева печалба не е така - имам си бизнес и се занимавам с интернет.
    Имах предвид, че винаги бих помогнал на някой ако му е нужно нещо - без цел печалба в името на самото хоби.
    Сега поразгледах условията на форума и имам едно предложение относно условията за качване на снимки, но ще напиша едно мнение там...не тук, че не му е мястото.

    Още веднъж - ЧЕСТИТ НИ НОВ ФОРУМ НА ВСИЧКИ

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    Feb 2017
    Живее в
    Berkovica
    Мнения
    1

    Перки

    Моля да ми помогнете търся си перки за хеликоптера дълги са 13.5см . самолета е от англия казва се sky eye. Ако някой може да ми помогне да пише спешно

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен