+ Ново Мнение
Страница 8 от 8
ПърваПърва ... 4 5 6 7 8
Визуализирани са от 71 до 75 от общо 75

Тема: Моля да ми обясните

  1. #71
    Почетен Автор Аватар на de_kata
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    1 014

    Quote Originally Posted by soton View Post
    За мен 38 лв са доста пари.И както казваше един от Вас явно Вие ИСКАТЕ да сте юзери.
    Ти какво предлагаш, сами да си правим моторчетата?
    30-40 лв въобще не са много, на фона на парите които даваме за други неща. За 40лв сипвам 15 литра бензин с който изминавам 150км. Това много ли е?
    Последна редакция от de_kata; 18.03.2012 на 16:47.
    Неделчо Брънчев

  2. #72
    Почетен Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    варна
    Мнения
    528

    Браво Георги,

    И аз имам мечта. Да имам около себе си повече хора, като тебе, с които да сме в една тоналност!

    Извинявам се за спама но по темата няма кво да се каже. Не мие ясно що я въртим.

    НЯМА НИКЪКВИ ПРИЧИНИ, НИЩО КОЕТО ДА Е СРЕЩУ ФИЗИЧНИТЕ ЗАКОНИ, ВЪЗПРЕПЯДСТВАЩО РЕАЛИЗИРАНЕ НА МОЩНОСТИТЕ ПРИ МАЛКИ МАСОГАБАРИТНИ СТОЙНОСТИ.

    Мисля, че всички го обяснихме, Боян дори представи данни от даталогера си в потвърждение.

  3. #73
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Браво, Иво!

    Искрено се надявам да срещам все повече широко скроени личности, защото в крайна сметка това е най-важното - ХОРАТА. По форумите може да изпишем 100 тона глупости, но най-важно е какви сме всъщност и как се грижим един за друг. Отнася се за абсолютно всички.

    Всъщност американците през цялото време са можели и знаели как да сменят тъпата крушка. Просто са искали през това време да правят нещо друго, а и да дадат хляб на някой друг...
    Неделни размисли, не са здравословни!

    Наздраве и да знаеш, че "Колекция 50" те очаква! В момента е на същото място, където е била през последните няколко десетилетия... само че опакована подобаващо.
    Георги Русинов

  4. #74
    Потребител
    Регистриран
    Feb 2012
    Живее в
    близо до София
    Мнения
    70

    Разбрах къде е уловката

    В субективното мнение на потребителя.

    Така че не се мъчете да пишете повече в нея.Благодаря за отделеното време - не го приемайте лично.

  5. #75
    Почетен Автор Аватар на GMateev
    Регистриран
    Aug 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    569

    Quote Originally Posted by soton View Post
    Някога бях моделист и сега от време на време се сещам с умиление за това.
    Специалист съм по схемотехника и висша електроника,цял живот се занимавам с автомати и изпълнителни механизми но като гледам данните на съвременните двигатели за модели нещо не разбирам:моля да ми кажете някой от вас изследвал ли е наистина параметрите им?

    Не мога да повярвам че един двигател с диаметър няколко сантиметра и толкова дълъг ще има мощност 1 киловат.

    Къде е уловката?

    Колега, извинявам се за спама, но тъй като се занимавам с електроника от 35 год., 26 от тях професионално, че и до днес, та не можах да разбера, каква е разликата между електроника и висша електроника, или няма такава, или аз съм бил достатъчно глупав, че за толкова време не съм я разбрал. Нищо лично !
    Поздрави !
    Георги Матеев
    Видеонаблюдение, Контрол на достъпа, Автоматика за врати
    ascom_bg@abv.bg

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 3 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 3 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен