+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 3 от общо 3

Тема: апаратура за лодка за захранка

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Mar 2015
    Живее в
    Varna
    Мнения
    2

    апаратура за лодка за захранка

    Здравейте, реших да си поиграя , и да си направя лодка за захранка. Първата ми стъпка е да си избера апаратура, като за първи опит реших да не давам много пари и се спрях на Flysky FS-GT3B, та въпроса ми е , дали избора ми е правилен, ще ми свърши ли работа тази джаджа , и дали някои знае колко е обхвата ?му.http://www.hobbypartz.com/79p-gt3b-carradio-lcd.html

  2. #2
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Обхвата със сигурност е повече от километър, така че не се безпокой. Ако лодката все още я виждаш като точица в далечината, значи че спокойно ще можеш да я управляваш.

    Гледай обаче антената на приемника да е вертикална и да е над нивото на водата. И естествено около нея не трябва да има метални предмети. Ако това не е изпълнено, рискуваш драстично да скъсиш обхвата. Най-разумно е да е външна антена в най-високата част на лодката.
    Росимир Матеев

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    Nov 2015
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    1

    Здравейте. Нов съм във форума. По повод апаратурата за лодката. Разработил съм апаратура за управление с телефон. Ползвам мрежата на gsm оператора. Обхвата е безкраен. Има защита от спад на акумулатора, вграден спиид контролер, възможност за включване на външен спиид контролер (ако искаш да я правиш с два мотора без рул), има реверс на мотора, изход за включване на светлини например.Всичко това в един корпус. За повече инфо ми пиши. Или на 0878378561

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен