Здравейте моделисти :)

Това е първата ми тема , с която се надвам да възбудя апетита ви за нестандартни неща ...

Наскоро се сдобих с 2 бр. лодки от легендарния модел Ady gil ( пускам снимки ) , като идеята ми е да направя едната 1 към 1 с оригинала .. но да се движи доста по-бързо от стандартното :)

Пробвах оригиналния двигател на лодката и ми се стори прекалено слаб и сега всичко е извадено навън и ще се заменя с нов сет за по-добра скорост.

Имам следния въпрос:
Имам хубав двигател на фирмата Torro - 3950 KV + ESC 90 A и комплект серво и предавател които в момента са на джип офроуд модел. Някой има ли представа дали мога да набутам всичко това в лодката ( с доста модификации , като място за новия двигател и батерия , централен "шафт" към перката и доста други неща и да получа ( някой ден живот и здраве ) бърза и красива лодчица.

Name:  449932806_659.jpg
Views: 609
Size:  12.8 KBName:  rc-lod-earthrace-53cm-2-kan-2-frekvence-H006248-177378.jpg
Views: 569
Size:  26.7 KB

Знам , че проекта е малко безумен но като цяло се занимавам само с такива неща и всичко друго ми е скучно .. :)

Ако има желаещи на драго сърце бих направил модела с някой от тях , като удоволствието от карането след това ще бъде споделено ...

Приемам всякакви съвети понеже до сега съм се занимавал само с RC джипове и колички за дрифт ..

Поздрави,
Александър