Резултати от анкетата: Трябва ли да е задължително вписването на имена и местоживеене?

Гласували
57. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • НЕ, не искам да знаят как се казвам и от къде съм - предпочитам да съм анонимен.

    5
    8.77%
  • ДА, трябва да се пишат имената и града с цел запознанства с опитни моделисти от нашия град.

    43
    75.44%
  • Не смятам, че имената са задължителни, но мисля, че местоживеенето е препотъчително.

    5
    8.77%
  • Смятам, че имената са задължителни, но не и града.

    4
    7.02%
+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 8 от общо 8

Тема: Трябва да се пишат имената и града!

  1. #1
    Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    163

    Трябва да се пишат имената и града!

    Трябва ли да се пишат имената и града или поне имената?? За да се намират опитни моделисти които помагат на начинаещите или да се намират новио моделисти от същите градове...също се улеснява и момента с търговията- от кой град си еконт-да не и т.н...

  2. #2
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Аз лично гласувах за това, че трябва да се пише както името, така и града. Добре е когато кореспондираш с някого, да знаеш с кого го правиш. Ако няма име - някакси е кофти да си приказваш с анонимен ник. Колкото до града - ползата от него е хората да могат да се намират един друг в собствения си град и да си помагат.

    Разбира се определени хора имат много сериозни основания да си останат анонимни - било то политически или личностни. Но какво им пречи на тези хора да си измислят някакви имена, а вместо град просто да напишат България.
    Росимир Матеев

  3. #3
    Заслужил Автор
    Регистриран
    Feb 2010
    Мнения
    277

    И аз мисля, че е редно да се пишат имената и населеното място. Дори бих допълнил, че може да се сложи и снимка (но при условие, че е реална). Така поне ще се добие визуална представа за личността.
    Румен Драганов

  4. #4
    Наблюдател Аватар на nenovvv
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    31

    Все пак това е форум за моделизъм, не анонимна сбирка. А моделизма е споделяне на опит и идеи. Просто няма място за анонимност. Важно е хората да се познават и помнят.

  5. #5
    Потребител
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Нова Загора
    Мнения
    96

    Абсолютно съм ЗА. И град и име ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Бих се радвал даже ако никой не отговаря на пост без тези атрибути.
    Нико - не е важно какво правиш, а как го правиш

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    Apr 2011
    Живее в
    Ботевград
    Мнения
    33

    Ами аз ще се съобразя с регламента на форума.
    Аз също имам сайт и форум, модератор и админ съм в няколко форума и държа на правилата. Но не съм цербер и уважавам мнението на пишещите. Все пак е хубаво да се знае с кой комуникираш и дори е добре тел. скайп да се посочи в инфото на потребителя. Анонимността ме вбесява!!!


    Поздрави!
    Батя Ви Тишо
    Тихомир Тодоров

  7. #7
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    А мен анонимността не ме вбесява!
    Напротив, дава ми информация за пишещия, която мога да използвам рационално.

    Ако анонимният съфоръмник пише грамотно и по темата, значи си има основателна причина да не публикува лични данни. Това не ми пречи да общувам с него.

    Ако обратно - анонимен съфорумник пише заядливо и очевидно целта му е да провокира или създава конфликти, значи просто го игнорирам.

    Къде е толкова драмата не мога да разбера? Половината от приятелите, с които съм се запознал в интернет са писали с псевдоним или изобщо без име! Ако искам да науча повече за човека, отколкото той е преценил да публикува - питам го на ЛС.

    Дайте да не ставаме цербери, а? За година и половина в този форум не е имало никакъв проблем с анонимен колега. Какво й е толкова страшното на анонимността?

    Отговарям - страшното е в главите на много от нас. Страдаме от комплекси и паранои...
    Не разбирате ли, че всяко ограничение (задължение) носи със себе си само проблеми, а не ползи?
    Айде да спрем с глупостите и да се ориентираме към моделизмите, кво ша кайте?

    П.п. На мен ми е много удобно да комуникирам по скайпа, но това значи ли, че ако също и на админа му е по-удобно, от утре скайповете стават задължителни???
    Последна редакция от ajcinema; 30.05.2011 на 19:14.
    Георги Русинов

  8. #8
    Автор Аватар на denisista
    Регистриран
    Oct 2010
    Живее в
    гр. Плевен
    Мнения
    135

    Това за правилата... не винаги е така. Преди още да разбера за този форум, най-посещаваният от мен сайт беше вбокс7. И това, което не ми хареса бе, че нямаше правила. Само да сбъркам някъде и... обиждачите ме погваха. Не е ли хубаво всички да говорят в дух на разбирателство, вместо да се обиждат един-друг? Добре е да има правила, но все пак не бива да се прекалява. Най-важното във форума е това, за което става въпрос. В това напълно подкрепям Георги Русинов
    Последна редакция от denisista; 11.06.2011 на 02:53. Причина: правописна грешка
    Денис Стоянов
    ВСИЧКО ОПИРА ДО МЕРАК

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Replies: 32
    Последно мнение: 22.02.2013, 20:59

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен