PDA

Виж пълната версия на : Авто акумолатори BOSH



Николай Николов
24.01.2011, 16:09
Някой интересува ли се?
Цените няма да са като в Блгария:laughing:

Владо Янков
24.01.2011, 18:14
Първо се регистрирай както трябва и се научи как се пише BOSCH.

rumen
24.01.2011, 19:02
И какви са цените?

Николай Николов
24.01.2011, 19:37
Първо се регистрирай както трябва и се научи как се пише BOSCH.

Пропуснал съм С и как трябва да се регистрирам:shock:

цените ще са според зависи колко Ан но казвам орентировъчно за 44Ан ще е около 40 евро и така цените ще са по високи но за сега имам тази информоция



Ако ви пречи тази тема нека бъде изтрита че колегата нещо не му се хареса
За това съм я пуснал тук в общи приказки

belchinov
24.01.2011, 23:11
Аз от Bosch въобще не съм доволен. Нямат никакъв пиков разряд на 2-та година не стават за нищо и общо взето не са хич стока. Само Exide или Magnet Marelli но да не е купен от Метро :wink:

peturgp
25.01.2011, 23:19
че на VARTA какво им е :ae:

ajcinema
26.01.2011, 09:21
Защо са всичките тези безсмислени приказки?

Нека колегата да каже ясно какви точно акумулатори може да уреди и на каква цена, а на който му отърва да се възползва. Ама вижте какво е сега - предлагам някакви си акумулатори, на някаква си цена, дето я няма в България.
Колега Николов, много е просто - публикувай ясни и точни цени (а не ориентировъчни), и модел/вид на акумулаторита, а който иска ще купи. Обаче няма такава стока, дето хем не можеш да я видиш, хем не знаеш колко струва и да очакваш да се продава. Основен принцип на маркетинга...

Всичко друго е празни приказки.

belchinov
26.01.2011, 10:05
Ха имам един познат същия търговец. При него първо плащаш после гледаш и задължително вземаш. А за акумулаторите дай един 64 амперов за 50 евро и го вземам но да не избие някоя клетка след 1 месец.

Mateev
26.01.2011, 12:12
По принцип когато се купува нов акумулатор, клиента иска преди всичко надеждност и гаранции, и чак на второ място е цената. Поради тази причина не вярвам някой да купи акумулатор от частно лице ей-така, заради няколко спестени лева, които ще се загубят в транспорта по куриер.

Нали знаете приказката - на старо се купува само ракия. Тази приказка важи с пълна сила, особенно за акумулаторите. Аз лично съм се зарекъл повече никога да не купувам какъвто и да било акумулатор на старо, защото вече се опарих от борсата в Моделистика, където дадох пари за издухани LiPo акумулатори. На външен вид светят, а циклите им един господ знае колко са.

Дори и да обявиш, че твоите акумулатори са чисто нови, как ще го докажеш?
Колко ще струва да ми изпратиш един акумулатор 20 килограма с куриер?
Как ще ми издадеш гаранционна карта за 3 години?
И въобще какво ще купя, след като не съм видял нито снимка, нито параметри?
На всичкото отгоре нямам и точна цена на точен модел.
А ако акумулатора се повреди, пред кого ще предявя гаранционните претенции?
Нали няма да ме накараш да ходя на 200 километра, за да занеса повредения акумулатор и да получа нов?

Николай Николов
26.01.2011, 13:27
Това е информацията която ас имам:wink:
Гаранция ще има:smile:
Като получа пълната информация ще я кажа
става въпрос за за БОШ Силвър

НИКОЙ НЯМА ДА ПЛАЩА ПРЕДВАРИТЕЛНО и за никой не е задължително да си купува
Просто получих оферта и реших да я пусна тук точно в общи приказки