PDA

Виж пълната версия на : Продавам hsp brontosaurus 1/10



meraklii4o
29.07.2010, 01:30
Здравеите купих модела на скоро без мотор спиид и електроника както и серво, с идеята да си го направя но се очертава да нямам пари скоро време за него и затова реших по добре ако някои го иска да му го продам от колкото да седи и да прашлясва :sad:

Значи имам доста нови части към модела както и втора рака но здрави, имам цяло ново шаси както и още нови неща имам и още доста неща ползвани но в изправност :) Към модела мога да дам и едно купе на пежо 307 но ще трябва да се преработи самото купе, което межу другото е в лошо састояние, купих го от един пазар дето има неща втора рака :) за 10 левчета го взех ама не е добре :laughing: Иначе си е от пластмаса и то дебела :) Имам и купе за от джипа които всъщност са 2 едно в друго зада е по здраво :) Е пак има напуквания и подобни но става за каране :)

Цената на джипа с всичко което имам към него е 170лв + 2 батери 3600 лрп без тях 150 а само батерите 2-те 60лв :)

Може и бартер за модел РТР с минимално доплащане от мен а най добре и без :laughing: но бих доплатил ако предложите нещо интересно :)
Ако имате желание ще направя снимки ;)

При интерес пишете тук или на ЛС както и на скаип meraklii4o2

meraklii4o
11.08.2010, 02:39
Нова цена модела с всичките му резервни части без батериите 100лв
Батериите двете 50лв
Имам и двигател 2.6куб. на цена от 35лв :wink:

IVANSAPA
11.08.2010, 07:45
КАЧИ ,АКО МОЖЕ, СНИМКИ

meraklii4o
11.08.2010, 15:04
[/URL]

Uploaded with ImageShack.us (http://img822.imageshack.us/i/img0063p.jpg/)



Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us (http://img230.imageshack.us/i/img0065jm.jpg/)

Джипката си е електро, взех двигателя с цел преправяне ама не нямам достатачно опит и нерви за това и я продавам :sad: Просто ще ми е по лесно да си купя готов модел :wink:

de_kata
11.08.2010, 16:40
Не мога да разбера защо всеки гледа на мине по най-слабото течение. Каквъв опит и сръчност ще добиеш ако си вземеш нова количка? Каква е целата? Хамалското каране или нещо друго? То ако ще е за това, изтегли си една игра и цъкай на компа цял ден, поне няма да има нужда да даваш пари или да зареждаш батерии.

meraklii4o
12.08.2010, 03:45
Не мога да разбера защо всеки гледа на мине по най-слабото течение. Каквъв опит и сръчност ще добиеш ако си вземеш нова количка? Каква е целата? Хамалското каране или нещо друго? То ако ще е за това, изтегли си една игра и цъкай на компа цял ден, поне няма да има нужда да даваш пари или да зареждаш батерии.

Идеята е, че зада подкарам този модел ми трябват още поне 50лв ако си правя всичко сам, а ако отида и потъчам на един стругар да ми направи нужните детаили поне 100лв то са резервоари мизери сервота приемник и предавател нямам.. Тоест този модел ще ми се върже ебати парите, ще го покарам 10 пъти и ще ми писне и след това никои няма да уцени труда ми :sad: А и на всичкото от горе сабирам пари за истинска кола, за кое по на пред да дам пари :sad: Когато ми останат пари за това хоби останат за сега нямам тази възможност :sad: Предпочитам истинска кола от колкото играчка.Затова и давам всичко на цена на която съм взел не искам печалба искам някои да си подкара моделчето :wink:

de_kata
12.08.2010, 14:26
Мой приятел е съгласен да я купи за около 80-90лв. Пиши ако имаш интерес.

meraklii4o
14.08.2010, 01:02
Джипката замина за @de_kata Хаиде остана двигателя и батериите, цена на двигателя 35лв има си ауспух важе карборатор съединител всичко :) Двигатела е губел мощност преди не съм го пали и пробвал само занм че е каран без нитро, батериите са перфектни аиде грабваите ги двете 45лв :wink:

meraklii4o
16.08.2010, 02:47
Хаиде де коментар на цените пишете на ЛС !

meraklii4o
25.08.2010, 01:42
Ъп хаиде батериите са перфектни

Двигателчето продадено :)