PDA

Виж пълната версия на : Проблем с задния ротор



zagorkata
19.11.2013, 22:36
Здравейте, днес си взех едно 4 канално мини хели - Avatar Z008. Всичко беше наред, цял ден си фърчах, но след няколко катастрофи едвам се движи напред и назад. :laughing: Когато се движи напред/назад виждам, че задната перка се върти но едвам се движи. Имам резервна перка, но не знам дали проблема е в нея или в двигателчето. Ако някой ми каже какъв може да е проблема ще бъда много благодарен. :smile:

sevo
20.11.2013, 21:06
Леко извади задната перка за да освободи малко .Идеята е да се получи макъл просвет между мотора и перката. Друго нещо - погледни да не би да се е извадила част от капачката с четките .

zagorkata
20.11.2013, 22:25
Леко извади задната перка за да освободи малко .Идеята е да се получи макъл просвет между мотора и перката. Друго нещо - погледни да не би да се е извадила част от капачката с четките .

Погледнах го и май точно това е станало - извадила се е малко от капачката. Срува ми се, че стърчи, но не съм сигурен. Направих му 2 снимки, ако може да ми кажеш дали се е извадила. :smile:

zagorkata
20.11.2013, 22:37
Натиснах го леко навътре и се оправи. Пак лети като нов. Благодаря ти много! :cheers: