PDA

Виж пълната версия на : Въпрос относно проблем с PayPal



nickarsow
19.11.2012, 11:31
Здравейте момци,
На някой случвало ли му се е PayPal да му пише, че доближава лимита за разплащане:

"Nov 16, 2012: You have received €@@@ or more in total payments to your PayPal account in this calendar year and are therefore approaching our annual receiving limit of €2,500. PayPal is required by law to comply with European Union Anti-Money Laundering regulations by collecting information from customers when they reach this limit. Please go to the Resolution Centre for more information on what you need to do."

Влязох в тоя Resolution Centre, но там, за да ми вдигне лимита ми иска копие от личната карта и някакъв документ, с който да потвърдя адреса си.

Ако някой се е сблъсквал с това и го е решил, нека даде тук съвет как го е направил, какви документи е дал, как ги е пратил и какво НЕ трябва да се дава.

Благодаря предварително
Поздрави
Арсов

sevo
21.11.2012, 22:37
Аз с лимита не съм имал проблем но в началото при първите си плашания през тях в предвид , че бяха големи сумите те ме спряха. За да продължа да ползвам услугите им ми поискаха да им изпратя копие на лична карта, шофьорска книжка, и фактура от покупка или някакво плащане в което да фигурира адреса и имената ми. Това нещо го изпращах на факс в Англия /техен офис в Европа/. Самата процедура отне почти месец.
До колкото знам можеш да си вдигнеш лимита при тях с регистриране на още една кредитна карта от друга банка /а може и да греша/.