PDA

Виж пълната версия на : Лесново 2012



netbuster
21.08.2012, 23:57
Някой ще ходи ли на летище Лесново на 25.08.2012 . В програмата пише, че ще има и авиомоделизъм. иначе щели да участват чужди пилоти за акробатиката. Абе вижте в google.

Bruchpilot
22.08.2012, 09:39
Аз обмислям дали да не направя една разходка до там, но още не съм решил. Под дърво и камък търся информация, програма или нещо подобно, но за сега разбрах само каква е цената на билетите...

netbuster
22.08.2012, 20:39
Аз обмислям дали да не направя една разходка до там, но още не съм решил. Под дърво и камък търся информация, програма или нещо подобно, но за сега разбрах само каква е цената на билетите...
Намерих :)
http://avioshow.dir.bg/

smarty
22.08.2012, 22:09
.......
Акробатичните дициплини са следните:

Дисциплина 1 - акробатични състезание между хелиеви балони.
6 въздухоплавателни средства, максимум 20 минути в района на преглед.
Прецизен висш пилотаж срещу часовника, включва всеки член на екипа да изпълнява в рамките на арената (хелиеви балони) поредица от известни акробатични маневри под зоркото око на четирима съдии и номинира фронтовата линия публика.
Всеки състезател трябва да извърши висш пилотаж между хелиеви балони, колкото е възможно по-бързо, при запазване на прецизност и качество на акробатични дисплей.

Дисциплина 2 - Freestyle
Свободен стил висш пилотаж на максимум 5 минути за всяко въздухоплавателно средство. Всеки пилот ще докаже, че самолети максимално на тълпата обжалване. Не може да има само един победител в това събитие, избран от публиката и съдиите, и това е пилот, който дава най-зрелищното авиошоу.

Групов пилотаж на Hawks of Romania - 6 самолета Екстра 300

Индивидуален полет на гости от Сърбия с Галеб G2

А бе това мяза на гугълски превод ! Нещо някои изречения не са ми ясни ... :laughing:

netbuster
22.08.2012, 23:22
А бе това мяза на гугълски превод ! Нещо някои изречения не са ми ясни ... :laughing:

Май така изглежда, в ticketpro още по зле са го описали, даже няма график. Неделя ако ми се отвори време по обяд отивам да видя това Авиошоу.

Bovyanski
23.08.2012, 00:18
"Само след броени дни, от 25 до 26 август, на летище „Лесново” край гр. Елин Пелин ще се състои „Авио шоу 2012”. Под патронажа на министър-председателя на Република България Бойко Борисов , шоуто ще предложи многобройни атракции и демонстрации на своите посетители."
http://autobild.bg/?go=articles&p=detail&ab_articleId=1501&photo=1&_t=463
Ама я вижте кой е патрона на събитието.:laughing:

Bruchpilot
23.08.2012, 09:02
Честно казано, като гледам каква е организацията, май ще си спестя пътя и вместо това ще прескоча до поляната да похвъркам собственоръчно :laughing:

smarty
23.08.2012, 09:09
май ще си спестя пътя и вместо това ще прескоча до поляната да похвъркам собственоръчно
Правилно .. айде на поляната :wink:
Ама Коце, трябва за сутрешно кафенце по хладинка или по-късно следобед.

Bruchpilot
23.08.2012, 17:01
Ако успея да стана достатъчно рано в неделя, като нищо можем да направим една "кафе пауза" на поляната!

worldchanger
26.08.2012, 00:13
Кратко видео от събитието .. такова, каквото го е видяла моята камера:

smarty
26.08.2012, 22:36
Благодаря!
Страхотно видео и отличен музикален фон!

worldchanger
31.08.2012, 16:08
Радвам се, че ви харесва. Колкото до музикалния фон - беше ми ясно, че ще е този още преди да започна да снимам. Само съжалявам, че на отиване се изгубихме в едни ниви и закъсняхме с 45 минути.