Ето едно момче, което умее да борави с езика, за което го поздравявам с едно голямо БРАВО!

Денис, правилно си схванал идеята ми, но тя не е насочена към подобряване на ТОЗИ ФОРУМ. Този форум е чудесно място и аз много го харесвам в този му вид. Предполагам, че няма съфорумец, който да не го харесва.
Идеята ми не е да подобряваме него, защото той е достатъчно добър. Идеята ми е да сме малко по-добри и толерантни към отсрещния, защото седейки зад монитора, не знаем кой стои отсреща.
Пиша си с хора, които говорят много други езици, но не и моя. Трябва ли да спра да комуникирам с тях заради това? Смисълът на тази тема е много сходен със смисъла на темата за анонимността - ценното ВИНАГИ си проличава, независимо дали блести като диамант или е скрито зад някаква маска. Когато се даде една ценна идея, няма никакво значение с какви букви е написана, щом всички я разбират. И обратното - всяка една глупост, дори да е написана на книжовен език, ще бъде подмината или поругана.

Мен по-скоро ме дразни друго - почти във всяка една тема се срещат заканително размахани показалци и пишещите един друг си правят забележка за правописа, без самите те да са 100% безгрешни. Даже си имам фаворит - Фоки от Моделистика. Той така уверено си е повярвал, че дори прави забележки за правописни грешки С ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ! Уникално!

Ще ми се пишещите да се разбираме, без значение езика на който пишем.