Продавам самолет Cessna 182. Не е завършен смисъл само тялото е готово. Поръчал съм балса за крилата и опрашката. Модела е 660 м. дълъг 920 м. размах продавам го с всички части които ми бяха изрязани на лазер. Модела както се досещате е изцяло от балса. Става за тренер след като бъде довършен разбира се. Към него подарявам фолио за обличане оранжево подариха го на мен за модела и сега аз го подарявам. Също давам колесници без гуми ръчна изработка от стоманена тел. Давам също лепило Ц 300 за довършване на модела лепилото е ползвано само за самолета давам също някакви дреболии от балса също ми бяха подарък.

При желание ще пратя снимки на самолета и частите има части които съм изрязал аз. Те са 2 за крилата. Като пристигне балсата мога да я включа към цената. Балсата е малко повечко от нужното за самолета тя струва 18 лева а само самолета 80 лева...
Самолет + балса 95 лева. Мога също да го довърша и тогава да го продам необорудван на цена от 120 лева.Да дапълня също давам като подарък чертеж на самолета горе долу приличен и списък с частите също горе долу хубав.

Доставката за моя сметка ! Пращам по Еконт за Страната. Иначе съм от Тополовград. Съмнявам се че има някой от там който се занимава с авиоделизъм.


Скайп: baskoo4
Имейл: vasko600@abv.bg
Може и на лична тук в форума