Има една единствена причина, поради която понякога си позволявам да изтрия (скрия) някое мнение - това е когато някой участник във форума обиди друг участник. Естествено трият се и още няколко мнения, които са свързани с обидата или коментират обидата. Тоест трие се целия конфликт.

Обидите в този форум СА ИЗРИЧНО ЗАБРАНЕНИ. Изрично са забранени и обидните намеци. През последната година само 3-4 пъти ми се е налагало да трия мнения по този повод. За съжаление 2 от случаите са вчера и днес. Единия от случаите e с muns (Николай Попов), а другия - с Иво Горанов.

Не мислете че съм длъжен да стоя 24 часа във форума и непрекъснато да анализирам кой крив и кой прав. Ако не знаете - имам си и друга работа. Всичко е много просто - НЕ ОБИЖДАЙТЕ НИКОГО ПОД НИКАКВА ФОРМА. Ако въпреки всичко го направите - значи искате да ми създадете работа. Тоест отмъщавате си на мене. Е как очаквате след това да се държа с вас?

За последните два случая:
1. С muns - писах му лично съобщение и му обясних защо трия негов постинг и защо не трия постинга на колегата му.
2. С Иво Горанов - въпреки че повече от 1 час говорихме по скайпа и аз го убеждавах да не предизвиква конфликт по дадения конкретен случай, въпреки това той го направи и с това ми създаде работа да почиствам след него. И въпреки че с Иво сме големи приятели, в конкретния случай считам, че той е виновен.