Визуализирани са от 1 до 10 от общо 155

Тема: Мойте модели-Георги Шопов

Threaded View

  1. #34
    Почетен Автор Аватар на Gogo55
    Регистриран
    Feb 2011
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    598

    Да си покажа и двумоторния вече почти готов за полети. Остана да направя два удължителя за серво машинките който са в двете полукрила, и два удължителя за двете сервомашинки за газта на двата двигателя. Имам и готови удължители, може тях да сложа, може да резна кабелите и просто да ги удължа със спойка работа за има няма десет минути. За да дойде правилния Ц.Т. на точно 33% иска 350грама там където беше преди резервоара. Камерата ГОПРО ми тежи точно 200грама и ако я монтирам най-напред в тялото то се получава правилен Ц.Т., тогава батерията трябва да си бъде където си беше преди под крилото. Ако обаче реша да монтирам камерата пред крилото където си беше преди, то батерията която е 150грама трябва да я сложа в носа. На снимката модела е без батерия и без камера. За двете положения на камерата ме гони голяма дилема ако е пред крилото то ще се вижда част от носа на самолета по време на полет и така съм си свикнал да го пилотирам, и като че ли ми е по добре. Ако обаче я монтирам най-напред в носа то по време на полет няма да виждам нито една част от самолета. За видеозаснемане ще вади идеална картина, но някак си като не виждам носа на самолета не съм свикнал ли, не знам, ама не ми се вижда добра идея. Най вероятно ще направя по няколко полета като камерата ще бъде на двете места, и след това ще преценя къде точно да се установи за постоянно. Разбира се ако самолета се окаже удачен, и премине летните изпитания. Сега само чакам един приятен и слънчев ден без никакъв вятър за да го облетя.
    Прикачени икони Click image for larger version

Name:	Gogo dvumotor 1.V.2012.JPG‎
Views:	510
Size:	60.4 KB
ID:	4422   Click image for larger version

Name:	Gogo dvumotor otpred 1.V.2012.JPG‎
Views:	493
Size:	47.9 KB
ID:	4423  

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Подобни теми

  1. Моите модели - Георги Русинов
    от ajcinema във форум: Самолети
    Replies: 20
    Последно мнение: 01.11.2011, 21:32
  2. Моите модели
    от Lidkin във форум: Хеликоптери
    Replies: 19
    Последно мнение: 01.04.2011, 19:52
  3. Моите модели - Руси Петков
    от rusi във форум: Самолети
    Replies: 4
    Последно мнение: 22.03.2011, 00:08
  4. Моите модели - Румен Мъров
    от Румен Тодоров МЪРОВ във форум: Самолети
    Replies: 9
    Последно мнение: 20.03.2011, 17:48

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен