180см. са си 180см няма проблеми ако е на 200 метра от тебе да го знаеш в какво положение е спрямо земята.Аз обаче нямам никакво мнение спрямо самолети направени от изолация.Виждал съм по тубата много клипове с подобни които след няколко краша мясат на намачкана гъба с хиляди слепки по тях и не ме кефят поради това.Отделно не съм видял нито един от яките състезатели да литка изолация сигурно си има причина.Преди години правих едно крило от депрон но кантара показа дубъл тегло спрямо аналогичното балсово което имах та за да не се ядосвам че имам тухла го счупих още тогава сам. От тогава не съм правил нищо от изолация, нито имам намерение.Имах и един модел които имаше малко депрон в него но основно беше дървен и летеше добре.Аз лично харесвам чистите модели с прави линии и гладка повърхност, които не махат с крила в небето при по рязка команда.Ако ти е кеф взимаш и литкаш , ако не ти кеф избираш друг и така докато да умериш точно твоя си модел...По принцип колкото хора толкоз и мнения, ама всеки си кара по негов си тертип.Някои обичат с макетното ножче за една две вечери да си нарежат от изолация модел, да го увият с тиксо и да си литкат с него, други обичат друго.Спор няма всеки си има предпочитания.
ПС: Иначе руснаците в рцдезигна го тачат този модел за полет по камера и са си доволни.
Ама то всеки по принцип си хвали своето така че преди сам да го видиш и почувстваш във въздуха как се държи и дали ти харесва като визия когато стои в стаята...