Здравейте, момци!
Нека първо Ви се представя, казвам се Тихомир Тодоров реколта '68
От много четене глава (не)боли са казали хората, та и аз съм прочел вече форума на 80%.
Дълго мислех за моделче, а и това ми е детска мечта да управлявам радио модел, но сега мисля с ваша помощ да съм щастлив човек.
Мислех направо да купувам на тайванците Т-рекса, но ме спря първо повечето пари първоначално, пък и като знам какъв съм инженер, ме е страх да ида на лекар Става въпрос, за "пилот" де. То на маса съм мноого добър, вервайте ми
Защо точно HK-450GT CCPM 3D! Ами от г-н Матеев научих, че Тарот бил по-добрия клонинг, но като само кит не успях да го намеря на бг пазара, пък и оборудван като супер комбо, не ми хареса електрониката по него. Имам лош спомен от една поръчка от английски сайт с голяма сума и не посмях да поръчвам от вън, за сега де. По принцип професията ми е свързана с компютри и електроника и се надявам да се справя по бързо. От публикации в нета заложих на HK450GT, дано не съм се подвел щото иначе..
Пък пилотирането...ех! И така още един "навлек" ще Ви тормози със въпроси, но ще ги задавам когато няма как да се справя сам. Много неща са написани перфектно в този форум, за което поздравявам създателите и хората които са си направили труда да помагат и пишат в него.

Не бързам, всичко по реда си. Ще купувам едно по едно и ще пиша със снимков мат'тял до къде съм го докарал. Пък ако даде господ и да литне птичето ще черпя за което...на някоя среща разбира се

Благодаря, че ми изчетохте поста!
Поздрави!

(отивам да чета)