+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 33

Тема: Trex 500 ESP

Threaded View

  1. #1
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    а този шлаух няма ли да ти пречи да свържеш машинките към приемника и после как ще накатаеш излишния кабел?Ако решиш да отговориш този път качи някоя снимка именно на това как си поставил приемника, и си го свързал.
    Николай

  2. #2
    Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    126

    Quote Originally Posted by Nikolay View Post
    а този шлаух няма ли да ти пречи да свържеш машинките към приемника и после как ще накатаеш излишния кабел?Ако решиш да отговориш този път качи някоя снимка именно на това как си поставил приемника, и си го свързал.
    Koлега, непозната ми е думата "накатаеш" - вероятно е някакъв ваш израз. Правя си извода , че имате в предвид най-общо казано какво се прави с излишния кабел на сервата? Аз лично си го измервам и скъсявам колкото ми е нужно.. Иначе шлауха се фиксира по страниците без проблем , а като стигнем до там ще сложа и съответните снимки разбира се.
    Евгени Екимов

  3. #3
    Потребител Аватар на ralenekov
    Регистриран
    Sep 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    57

    Малка вметка: Кабелът може да се "надипли" и вкара в тънички изрезки термошлаух преди да влезе в мрежата. Така се постига точната дължина и изпълнението става много чисто, а и може да се пусне по-дълъг за в бъдеще ако примерно сервата се ползват за друг кит или се гони друг тип окабеляване. Клипче как се поставят има примерно тук.

    По темата: Яко става! Чакаме развитието. И колкото се може повече снимки

  4. #4
    Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    126

    Също хитра алтернатива , да :)
    Евгени Екимов

  5. #5
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    Quote Originally Posted by ralenekov View Post
    Малка вметка: Кабелът може да се "надипли" и вкара в тънички изрезки термошлаух преди да влезе в мрежата. Така се постига точната дължина и изпълнението става много чисто, а и може да се пусне по-дълъг за в бъдеще ако примерно сервата се ползват за друг кит или се гони друг тип окабеляване. Клипче как се поставят има примерно тук.

    По темата: Яко става! Чакаме развитието. И колкото се може повече снимки
    Хубаво клипче. Аз изрязах шлауха с дължина която ми трябва а излишния кабел го "надиплих" преди приемника,но ще го преправя понеже наистина изглежда по добре.
    Николай

  6. #6
    Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    126

    Колега Николай,
    не знам правилно ли ти разбрах въпроса, но ако ме питаше как минава шлауха през страниците - ето снимка:

    Евгени Екимов

  7. #7
    Заслужил Автор Аватар на Nikolay
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    248

    Не, аз умувах като шлауха е по цялата дължина на кабела,ако ти дойде по- дълъг къде ще го прибираш .Понеже е доста корав ( Долу до приемника имам в предвид).
    Николай

  8. #8
    Автор
    Регистриран
    Mar 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    126

    :)))

    По-добтре дълъг и корав отколкото малък и мек си мисля аз, но ... действително това е пречка понякога:) Рязане и скъсяване.
    Евгени Екимов

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен