Quote Originally Posted by zbytsam View Post
Прав си, Матеев и като знам колко хелита имаш - действително носи отговорност, бреме за частите и други непридвидени разходи. Дори и човек да не са му проблем финансите, при омешването на поръчки , серийни номера , митници и ходене насам-натам, понякога всичко това се превръща в бреме. А нека не забравяме , че това е само и единствено хоби-тоест идеяата е да носи кеф. а, отначало като поръчваме кит и нямаме търпение да дойде -като дойде кашончето сме на седмото небе, ама като почнат да се подмотват чаркове, лично на мен не ми е толкова забавно.

Всъщност това е от полза и за тези които тепърва ще си купуват. Изобщо темата -кой-как е започнал е много много важна. Именно за това , е хубаво да напишем повече ревюта. Да се види кога на един тип хели му свършва максимума и всеки да покаже със снимки -кое как е направено, кое как го е мислил и темите да са си закачени , но да търпят промяна.
Какво имам в предвид?
Примерно -аз започвам да пиша за Трекс 500 (така и ще направя) , показвам със снимков материял какво и що, после с времето пиша впечатления промени и т.н. Та като отвори човек да види-иска 500 клас-чете и премисля, нещо не го устроива-гледа по-малък или по-голям клас.
И понеже сме си говорили за личния пример, ако иеята се приеме , то нека аз пиша за 500-ще взема еин кит и ще го позна от кашончето дето се вика.


Така, че ако си съгласен може да ползваме този форум да направим един раздел само с ревюта, но не превеждане от нета или от някой , дето е в час-от новаци, така да го кажем, тъй като ако се зариби нов човек, то той в 99% няма да си има понятие.
Нали PROTOS искаше бре.