Така, неащта си идват на мястото, вече правя тестове за стабилността с временно монтирана 'камера' на борда, за да видя от записаното видео как се държи http://www.youtube.com/watch?v=RSx7m...ature=youtu.be
Обаче имам един малък проблем. Когато го спра на едно място и започна да подавам леко ръдър и да го въртя бавно по оста, той се накланя на някъде и тръгва бързо да залита, което е доста гаден момент като цяло (това залитане го няма снимано във това видео). Не знам дали може ли да се компенсира с някаква по-специфична настройка по гейновете. Всичко сега е на 100% ,защото от няколкото проби стигнах до извода, че така е най-стабилен и клати най-малко. Но това с ръдъра наистина ми е голям проблем. Напълно непредвидимо е и ме ограничава доста в снимането на панорами. Ако някой има опит с такова поведение може да драсне някой ред, все ще е от полза.
Към края на видеото чакам да видя как ще сработи нисковолтовата защита. От никаквата височина е ОК, настроена е на дефолтните волтажи. Не искам да си правя опити точно с нея, затова искам да попитам хоратам, които са я виждали в действие, какво точно мога да очаквам ако съм на по-високо...