+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 10 от общо 126

Тема: Необходими принадлежности за всеки моделист

Threaded View

  1. #1
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    А ето и с какво трябва да се сдобие всеки един моделист, който ходи по поляните:
    http://www.tashev.bg/shop/product_info.php?idarticles=393
    http://www.tashev.bg/shop/product_info.php?idarticles=398

    Това са линкове към сгъваеми туристически масички. Едната е с 4 столчета, а другата вместо столчета има сгъваеми шкафчета за модели, инструменти и т.н. Хубави са и двете. Имам ги от една година и по поляните стотици хора са ме питали откъде съм ги купил. Сега реших да издиря линковете и да ги публикувам. Това е единствения вносител в България точно за тази марка масички (Vango). Намира се в Плевен. Ако случайно им намерите линка на друго място, значи са прекупвачи от този вносител.

    Аз едно време се прекарах да купя тези масички от прекупвач на по-висока цена. Чак след това издирих оригиналния вносител и се събрахме няколко човека и купихме едновременно няколко масички. Дори ги купихме и по-евтино, защото ни даде отстъпка за количество. Та и на вас ви препоръчвам да се съберете на групички от по няколко човека и после по-телефона да се пазарите за цена. Доколкото си спомням масичките от първия линк вместо вместо по 164 ги купихме по 145 лева едната (19 лева отстъпка).

    Масичките са страхотни. В сгънато положение са като куфарчета с дебелина около 10 сантиметра, лежат на дъното на багажника и практически не намаляват обема на багажника. Особенно ценна е тази от първия линк, защото вътре в нея (в куфарчето) има и 4 сгъваеми столчета.
    Росимир Матеев

  2. #2
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    Благодаря, за линковете!
    И аз бях един от питащите откъде може да се купят.
    След откриването в Казанлък разрових нета и се появиха на 3 места на една и съща цена от 164лв. Едно от местата е това което сте показали.
    Навън ги има за по 49паунда, но с доставката не правят конкуренция на цената в България.
    Мерси за насоката
    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

  3. #3
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Само искам да направя едно предупреждение - когато ги отворите за първи път, внимателно запомнете какво е разположението на столчетата и на другите детайли вътре в масичката. Дори ако трябва си го снимайте, защото после когато сгъвате масичката, дълго има да се чудите кое как е било наредено и защо не можете да я сгънете така, че да побере всичко.

    Направо си е тест за интелигентност..............
    Росимир Матеев

  4. #4
    Заслужил Автор Аватар на Bovyanski
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    243

    Я кажете как са тези масички, доволни ли сте от тях, че моята вече се разпада и мисля да си взимам точно такава http://www.dimibike.com/turizam-ekip...sa-stolove.htm
    Анатоли Бовянски
    София

  5. #5
    Заслужил Автор Аватар на smarty
    Регистриран
    Apr 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    387

    Bovyanski,
    Предната седмица в Карфур (Бургас) гледах такава маса и 4 столчета за към 60! лева (няма грешка).
    Пак така се сгъва на куфарче.
    Не ми хареса плота ... много крещящо червено с разни орнаменти. Ама за толкова пари ... и все пак не я взех. При следваща среща с Матеев на поляната ще огледам неговата да видя в какво се състои разликата от 100 лева :)
    Струва ми се неговата е по-голяма. Ама по описание рамерите са същите. И краката и закрепванията са същите ...
    За сега видимото е липсата на мрежичката отдолу, но може да не е била сложена.
    Ако имаш достъп до Карфур може да ги погледнеш.
    ~~ CARPE DIEM! ~~
    инж. Мартин Марков

  6. #6
    Super Moderator
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. Пловдив
    Мнения
    1 520

    Днес ще проверя в Карфур - Пловдив и паралелно с това ще изпратя да погледнат търговските ни представители в Карфур Варна, Бурагас, Русе и София. Демек във всички Карфур-и.
    Георги Русинов

  7. #7
    Заслужил Автор Аватар на Bovyanski
    Регистриран
    Jan 2010
    Живее в
    гр. София
    Мнения
    243

    Еха то голямо разследване стана.
    Благодаря на всички.
    Ще зачакам няколко дни, че на мен като ми влезе чепеца и .......
    Успех Момци.
    Анатоли Бовянски
    София

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Ключови думи за тази тема

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен