Quote Originally Posted by Mateev View Post
Редактирах го, защото алтернативата беше да ти изтрия целия постинг и да ти направя официална забележка. Никой няма право да обижда никого в този форум и това всички го знаят много добре. Аз проявих приятелски чувства към тебе, за да си остане нарушението ти скрито покрито, а ти трябваше тактично да си замълчиш и да си вземеш бележка. Можеше да ми напишеш и ЛС и там да се изясним, а сега нарушаваш и второ правило - обсъждаш действията на администратора в публичното пространство. Ами щом искаш публичност за това че обиждаш други хора - ами имаш я. Сега вече другите ще преценяват дали си прав или не.

ПС: Между другото стария ти постинг с обидата към Пенев си стои и винаги може да бъде изваден на бял свят. Никога нищо не се трие от този форум. Само се скрива от хорските очи и от Google, ако нарушава правилата на форума.
Това ,че нещо написано е глупост не значи ,че написалият го е глупак!!!! Аз много добре знам какво е искал да каже колегата Пенев но за съжаление другите не го знаят , нали се сещаш че някое момче втори курс от техникума по електротехника го прочете, запомни и на изпита го каже каква ще бъде квалификацията напреподавателя му? Едва ли ще е по различна от моята!!!И отценката сам се сещаш каква ще е!!!А всъщност като се замислих колегата Пенев просто е искал да каже ,че при загряване МОС-ФЕТ транзисторите имат склоност да се самозапушват и да ограничават тока сорс- дрейн....Като и да е!!Ако искаш изтрий постингите ми !!Но все пак можеше да ми пишеш на лични и аз нямаше да имам абсолютно нищо против сам да променя написаното, все пак найстина става на вапрос за вероятна асоциативна грешка!!!Хора сме и всеки може да се обърка или да не се изрази правилно или просто другите да не го разберат правилно!!