Quote Originally Posted by Николай Николов View Post
Ще де трябват ти 4 сервота
1 за руля
1за мотора напред и назад
1 за двете кошници за захранка
1 за въдиците
Но това за въдиците не ти го препоръчвам защото едва ли ще го полваш


П.С.
Разгледай снимките на моята лодка добре
Няма проблеми ще го измисля може и да е с 4 ама сам си взел вече 6 канална апаратура и така или иначе ще измисля да сложа още нещо така че е възможно да има и 6 сервота но въпроса ми беше друг пречи ли ампеража на сервотата и приемника?Да те питам гледам твоята лодка е с някакъв двигател които със сигурност е по добър от тип 540 може ли да ми кажеш от къде си го закупил и на каква цена ако не за този поне да ми кажеш от къде да си взема 540 гледах тук http://rchobby-bg.com/index.php?main...ex&cPath=26_41 ама няма в наличност писах им писмо кога ще има но вече 4-ти ден няма отговор само да е бг сайт че американските не ги разбирам много и нещо друго като се загледах на една от снимките където е връзката м/у сервото и рула гледам маи си си го правил сам или греша вижда ми се там запоявано и така гледах из саитовете и не можах да намеря накъква шпилка която да е с дясна резба и от двете страни дето се завива на щипките и си мисля че и ти си имал този проблем ако си си правил сам тези шпилки кажи как да си направя и аз .