Quote Originally Posted by nickarsow View Post
Скоро ще получа няколко чипа, ще им разработя платчица, ще ги тествам и ще постна инфо как се държи желязото
Ай като направиш нещо работещо го постни тука и тогава коментираи.Иначе така с едни голи даташиити дето даваш линкове точно никои нищо няма да си направи.Нивото на повечето моделисти е такова че да вземат два три елемента на кръст и да ги споят в едно цяло нещо наречено устройство-това съм го пуснал точно за тази част от моделистите-може би направих грешка обаче. Всички знаем че една и съща схема може да се реализа по много начини и със много елементи, в това спор няма.Иначе разбрах че квото съм направил е ужасно гадно и тъпо и много сбъркано, въпреки че ми върши работа и се прави лесно от всеки без да има нужда от две виши за да го оживи.Аз го правя така както съм го описъл и за мене си е добре, мога да ги направя тези неща по още поне 10 начина, мога да вкарам лцд дисплей и микроконтролер със моя собствена програма която ще напиша за една вечер, която да управлява и отчита всеки един показател за който се сетиш но не виждам смисъла да използвам телескопа хабъл за да си наблюдавам детето в детската градина какво прави. Разбирам че е твой дълг да обявиш на човечеството чрез форума че не е правилно така ами онака , но също така не разбирам след като не показваш, нито си направил нещо което и да е работещо къде се вреш, или просто изпитваш непреодолима нужда да покажеш на всеки колко много разбираш и можеш да четеш даташиити на ханглииски език.