Quote Originally Posted by ПАЦО View Post
Колега да не бъркаш три контролера с три силови модула управлявани с общ контролер.....
Конкретния сетъп е със 3 контролера LMT custom made
Моя сетъп ще бъде точно такъв два селови модула на общ команден всичкото на едно ама Марк Зайтцев (MARKUS ESC) още не е готов

Quote Originally Posted by ПАЦО View Post
Не ми е ясно какъв е проблема един контролер да работи на една клетка
проблемът е че една клетка липо(OCV=4.2 V ) няма много контролери серийно производство които могат да работят на такова напрежение без модификация.
Quote Originally Posted by ПАЦО View Post
и какво значи да засича фази?Там има заложен ,,дет таим,, и той е достатъчен за да няма такъв проблем освен това при съвремените контролери тази величина динамично се променя в зависимост от оборотите...
имах ЕСК Schulze 12/ 149 който по време на гонка спря след известно време се превъоръжи но смени посоката на въртене и перката ми падна. контролера (не беше изгорял) ми беше подменен като на сервис репорта производителя беше посочил причина засичане на фаза и нолиране на код или нещо подобно.

можеш да провериш заложения ,,дет таим" на BK- ElectroniK ама преди експеримента си сложи в хладилника вода да имаш поне да "пиеш по една студена за контролера" че там защити няма.


Quote Originally Posted by ПАЦО View Post
Апропо :къде се позиционира 0?И за какво?Това прецизен изпълнителен механизъм ли е? Има ли значение от къде тръгва въртенето на вала и къде точно спира?
при въоръжаването но контролерите се подава сигнал за положението на ротора спрямо който да се реферира TIMING