Визуализирани са от 1 до 5 от общо 5

Тема: Проблем с TURNIGY 9X

Threaded View

  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    Oct 2010
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    10

    Проблем с TURNIGY 9X

    Здравейте търсих подобна тема, но не открих нищо за проблема и затова откривам тази. Проблема е следния: притежавам следната апаратура
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...idProduct=8992
    пристигна миналия месец и почти не е използвана, единствено съм карал няколко часа на симулатора.
    Тази вечер докато си карах хеликоптера ми напраши проблем. Симулатора е REAL FLIGHT G4 и доло в десния ъгъл ми има изобразен джойстика, на който се вижда когато двата стика се движат. В един момент както всичко си беше наред, десния стик ми го изобрази, че е натиснат напред, а реално стика си беше свободен и се намираше в средно полоxение, съответно хеликоптера забиваше носа.
    Реших че е бъг на симулатора и го рестартирах (само него без апаратурата), но нищо не се промени.
    Тогава влязох в менюто(на апаратурата) на дисплей и там наистина показваше, че стика е напред, а той беше в средно положение, и когато върнех стика в задно положение отчиташе, че е в средно положение.
    Когато я рестартирах се оправи, но по скоро ме тревожи ако това се случи в реални условия и модела стане неуправляем.
    Интересно ми е дали друг се e сблъсквал с такъв проблем и ако е какво трябва да направя.

    ПП. Друго което ми направи впечатление е, че когато съм оставил апаратурата на масата и не пипам нищо стиковете се движат. Предположих че това са някакви смощения по трасето от апаратурата до коmпютъра.
    Последна редакция от Bankov; 26.02.2011 на 20:58.
    Иван Банков

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен