+ Ново Мнение
Визуализирани са от 1 до 7 от общо 7

Тема: Хели сбирки, кой, къде, кога!!!

Threaded View

  1. #1
    Admin Аватар на Mateev
    Регистриран
    Dec 2009
    Живее в
    гр. Габрово
    Мнения
    1 431

    Има и друго решение с използването на готов софтуер. Тoва решение се нарича Content Managenet System и то пристига като готова система с версия 4.0 на V-Buletin. За съжаление този форум е версия 3.6 и това не го може. Има обаче форуми в България, които го могат (визирам нашия форум).

    Content Management System е предвидена точно за тази цел. В основата на системата е така наречената СТАТИЯ, която съдържа някаква информация с прикрепени към нея файлове, снимки, клипове и каквото друго ви е угодно. Има комплексна Security System, с която се контролира кой какво може да пише или публикува. Най-интересното е, че има много добра система за категоризация на статиите, като при тази категоризация може многомерно да се класифицира всеки един компонент от информацията - град, дата, модели, посетители или каквото друго ви хрумне. Търсене е възможно по всяка една категория или ключова дума или по тагове или по текст от информацията и т.н и т.н. Категориите са дървовидни с неограничен брой нива. Въобще направено е съвършенно. Остава само да се намерят ентусиасти, които да започнат да го пълнят с информация.

    За нуждите на експеримента мога с щракване на пръстите да активирам една такава система в интернет пространството и всеки да се запознае с нейните възможности.

    Всъщност цялата идея от тази тема се крепи на едно единствено нещо - ще се намерят ли ентусиасти, които да я ползват. Всичко останало са подробности.
    Росимир Матеев

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    Sep 2012
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    18

    Привет на всички!
    Аз съм от Велико Търново и се чудя правят ли се сбирки тук и къде. Знам, че преди време колеги си правеха сбирки на паркинга на Метро, но скоро не съм ги засичал.
    Ако някой знае нещо по въпроса нека драсне 2 реда :)

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    Apr 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    2

    Идеи/Разработки

    Здравейте,
    може да се помисли и в посока някой "аппликейшън" за телефони, така няма да е нужно да се отваря браузер на телефона, а директно достъпваш информация. Например отваряш си сутринта апп-а и гледаш, днес има сбирка на : "Младост","Обеля"-почива и др.

    Идеи много по-важното е да има кой да го ползва?

    Владислав Йотов

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    Oct 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    3

    Здравейте всички :)

    И аз съм мислил в тази насока. Мога да се ангажирам с изработване на някакъв уеб интерфейс. Малко съм песимистично обаче настроен, че ще се използва

+ Ново Мнение

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 регистрирани и 1 гости)

     

Вашите права за публикуване

  • Вие не можете да създавате нови теми
  • Вие не можете да пишете мнения
  • Вие не можете да прикачате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  • BB code е Включен
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кода е Включен
  • HTML кода е Изключен